• Каталог
  • Новини
U-11 U-11 Вища Ліга U-11 Друга Ліга U-11 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-11. Перший етап. Група 2. 7 тур. Непохитна динамівська гра не лишає шансів нікому

Чемпіонат Києва у категорії U-11 набирає свій хід! Футболісти 2011 року ведуть напружену боротьбу на першому етапі змагань. За Регламентом, команди проводять змагання за наступною схемою: команди на підставі клубного заліку розподіляються на групи (з 1 по 6).

На першому етапі, в одне коло за системою «кожен з кожним», команди проводять ігри у своїх групах. На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г.

За системою «кожен з кожним» команди проводять ігри у своїх групах в одне коло. Команди одного клубу на першому етапі розподіляються у різні групи, а командам одного клубу на другому етапі дозволяється грати в одній групі.

Динамо гарантувало собі місце в елітній групі на другому етапі змагань. Вони йдуть без поразок та з відмінною реалізацією моментів.

Чайка намагається збити налаштування динамівців, але не в цей раз. Друге місце — справжня заруба між хлопчаками. Кожен хоче перемогти. За Чайкою розташувались ДЮСШ-15 та Столиця. ДЮСШ-15 має аж дві гри в запасі, тому виглядає фаворитом на другу позицію. Столиця за результатами виглядає непогано. Але, чогось команді не вистачає. Може – просто фарту? Час дасть відповідь на це питання.

Не варто списувати з рахунків Атлет. На їхньому рахунку — 3 гри в запасі. Вони абсолютно можуть зайняти не те що третє місце, а навіть заскочити на друге. Якщо будуть перемагати у кожному матчі, то “атлетівці” – головні претенденти на срібло цього етапу.

У середині таблиці змагаються між собою певна ліга команд. Зміна-Оболонь має привабливу статистику порівнюючи їх з конкурентами. ДЮСШ-1 та Юніор-Спорт отримають шанс виправити ситуацію вже у кінцівці сезону.

Локомотив та Ніка-Олімпік унизу турнірної таблиці. Якщо Локомотив має хоча б три пункти, то Ніка — 0. Команда не виправдовує свою назву, яка означає перемогу.

Чи зможе кожен клуб віднайти свою гру — дізнаємося скоро. Часу вже замало, скоро кінцівка першого етапу. В такий момент, на перше місце виходить професіоналізм тренерів та вміння працювати з майбутніми чемпіонами.

Можливо в команді є нові Шевченко з Ребровим? Потрібно ретельніше готуватись до матчів та позитивно мислити. Запорука вдалого результату — впевненість у своїх силах.

 

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616.

Похожие записи

Денис Арендарук: «Так сложилось, что в семь лет я попал в тираспольский Шериф»

u16.ua

Кубок регионов ФФУ, 1/8 финала, первые матчи + Видео

u16.ua

Відбулися перші півфінальні матчі «Кубку регіонів ФФУ»

u16.ua

Оставить комментарий