• Каталог
  • Новини
U-11 U-11 Вища Ліга U-11 Друга Ліга U-11 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-11. Перший етап. Група 3. 9 тур. Несподіванка від Скай Ларк

Чемпіонат Києва у категорії U-11 набирає свій хід! Футболісти 2011 року ведуть напружену боротьбу на першому етапі змагань. За Регламентом, команди проводять змагання за наступною схемою: команди на підставі клубного заліку розподіляються на групи (з 1 по 6).

На першому етапі, в одне коло за системою «кожен з кожним», команди проводять ігри у своїх групах. На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г.

За системою «кожен з кожним» команди проводять ігри у своїх групах в одне коло. Команди одного клубу на першому етапі розподіляються у різні групи, а командам одного клубу на другому етапі дозволяється грати в одній групі.

СКАЙ Ларк — несподіваний лідер групи 3. Команда рознесла усіх. 7 перемог з 7. Всього лише один пропущений м’яч. Неймовірна гра та тільки можна вітати команду з такими шаленими результатами. Пишаються всі: батьки, тренери та усі представники клубу.

За інші прохідні місця триває напружена гра. Тактика тренера чи імпровізація футболістів? Хто переможе? Хороший шанс має Козак. У них достатньо незіграних матчів, а це означає — набір важливих очок. Спарта-2 та ДЮСШ-15-2 можуть похвилюватись трішки, але ще краще, якщо вони стануть перемагати в заключних матчах сезону.

Поділ-2 провів всі матчі. Зайняли п’яте місце, але це на даний момент. Наздоганяти та навіть переганяти їх будуть — ДЮСШ-26 та Столичний. Вони мають дуже добрий шанс це зробити.

Березняки вже вище не піднімуться. Можливо лише на одну сходинку, але і це не точно. За ними йдуть Сталь та Dynamo Family. Гра цих двох команд заслуговує покращення. Впевнений, що вони зможуть гідно закінчити перший етап. Остання команда — Єдність. Вони зіграла 10 матчів і всі програли. Максимально негативний результат, але це має додати мотивації юним футболістам показати чого вони вартують вже у наступному етапі.

 

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616.

Похожие записи

Мемориал Макарова-2016. День восьмой. Определились четвертьфиналисты

u16.ua

«Діназ» виграв Кубок Мунтяна

u16.ua

U11. Группа Б. Друга Ліга.

u16.ua

Оставить комментарий