• Каталог
  • Новини
U-12 U-12 Вища Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-12. Група 1. Перший етап. Локомотивом групи став Локомотив!

Турнір з футболу у віковій категорії U-12 проходить у форматі 8х8, на скороченому полі, розміром 60х40 метрів. На першому етапі, майже 60 учасників змагань розподілено на 6 груп з урахуванням клубного рейтингу команд. У групи 1 та 2 – команди, чиї клуби знаходяться вище у рейтингу, в 3 та 4 групу – у середині, в 5 та 6 – останні команди рейтингу та новачки.

На другому етапі команди, які посіли 1-5 місця в своїх групах, складають сильніші «ліги» за наступним принципом: 1-2 групи створюють нову групу А, 3-4, групу В, а 5-6 – групу Д, де й розподіляють призові місця. Команди, що на першому етапі посіли місця з 6 по останнє – складають групи Б – команди з груп 1-2, Г – команди з груп 3-4,  та Е, відповідно, команди з груп 5-6.

На перший погляд, складна схема, але вона має право на існування. Хоча у вікових групах молодших дітей, можливо є сенс не звертати увагу на рейтинг клубів, а починати з кваліфікаційного раунду.

Переходимо безпосередньо до огляду групи 1. Тут на вершині таблиці, з невеликим відривом, фінішував Локомотив. Лідерство «залізничників» виражається не скільки в очах, скільки в пристойній різниці забитих і пропущених м’ячів. Команда більше усіх забила, менше усіх пропустила, і має переконливі 30 м’ячів переваги плюса над мінусом.

Наступною в таблиці йде ДЮСШ-15. Результат команди скромніший, ніж у лідера, але цілком пристойний для другої позиції в таблиці, якої цілком достатньо для путівки до групи А.

А ось далі – справжня інтрига! Між 3 і 7 командою – всього три очки різниці. І все б нічого, але саме в цій боротьбі визначилися дві зайві команди, які не потрапили в групу найсильніших гравців змагань у U-12. Так, Зміна і Чайка набрали по 16 очок, і розділили третій рядок між собою, вище – Зміна по різниці забитих і пропущених м’ячів.

Атлет-2 і Колос також набрали однакову кількість очок – по 15, і тут Атлет випередив ковалівців за різницею м’ячів. Сумний результат для команди з Київської області, адже до групи найсильніших не вистачило зовсім небагато.

Спарта, набравши 13 очок, також мала шанс зіграти вдаліше але її 7 місце – безперечне. Трійку аутсайдерів склали Вишневе, з п’ятьма очками, що на 8 менше ніж у Спарти. По чотири очки мають Юніор Спорт і ДЮСШ-26-2. І слід сказати, що чотири очка – це не самий поганий аутсайдерський показник. Ці команди у групі Г, хлопчиками для биття не стануть.

* домашній матч

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-12. Група 2. Перший етап. Сильніший атлет групи – Атлет!

15-річний Алан Ауссі з “Шахтаря” перейде в “Баварію”

u16.ua

Чемпионат Украины U19. Карпаты-Динамо 2:1

u16.ua

Оставить комментарий