• Каталог
  • Новини
U-12 U-12 Вища Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-12. Група 2. Перший етап. Сильніший атлет групи – Атлет!

Турнір з футболу у віковій категорії U-12 проходить у форматі 8х8, на скороченому полі, розміром 60х40 метрів. На першому етапі, майже 60 учасників змагань розподілено на 6 груп з урахуванням клубного рейтингу команд. У групи 1 та 2 – команди, чиї клуби знаходяться вище у рейтингу, в 3 та 4 групу – у середині, в 5 та 6 – останні команди рейтингу та новачки.

На другому етапі команди, які посіли 1-5 місця в своїх групах, складають сильніші «ліги» за наступним принципом: 1-2 групи створюють нову групу А, 3-4, групу В, а 5-6 – групу Д, де й розподіляють призові місця. Команди, що на першому етапі посіли місця з 6 по останнє – складають групи Б – команди з груп 1-2, Г – команди з груп 3-4,  та Е, відповідно, команди з груп 5-6.

На перший погляд, складна схема, але вона має право на існування. Хоча у вікових групах молодших дітей, можливо є сенс не звертати увагу на рейтинг клубів, а починати з кваліфікаційного раунду.

Переходимо безпосередньо до огляду групи 2. Атлет зумів випередити Динамо. Це добрий результат для команди, який виводить її в головні фаворити другого етапу. Динамівці, окрім поразки від атлета, ще раз на цьому етапі втрачали очки, зіграв внічию. В цілому, команда  непогано представляє найкращий клуб країни у своїй віковій категорії.

Третім, з невеликим відставанням, йде Арсенал-Київ. Результат непоганий, але команді є куди додати.

Передостанньою командою, яка пробилася в групу найсильніших, став Восход.

А от за п’яту позицію, розгорнулася граматична боротьба, яку виграв Поділ. Локомотиву-2 не вистачило везіння в особистій зустрічі, щоб випередити подолян.

ДЮСШ-26 став передостаннім, що для команди цього клубу являється досить невдалим результатом.

Абсолютним аутсайдером групи стала команда ДЮСШ-1. Печерянам не вдалося набрати жодного очка, але на наступному етапі суперники будуть простіше, і там команда напевно зможе скуштувати перші успіхи в сезоні.

* домашній матч

Похожие записи

Чемпионат Украины U-19: точку в туре поставил 15-летний Баятян

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-17. Перша ліга. Група 1. Поділ приголомшує усіх своєю грою у другому колі

Олексій Нікітін

Сергій Сапронов оприлюднив список гравців на Турнір розвитку УЄФА

u16.ua

Оставить комментарий