• Каталог
  • Новини
U-12 U-12 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-12. Група 3. Перший етап. Титанічна перемога Титана!

Турнір з футболу у віковій категорії U-12 проходить у форматі 8х8, на скороченому полі, розміром 60х40 метрів. На першому етапі, майже 60 учасників змагань розподілено на 6 груп з урахуванням клубного рейтингу команд. У групи 1 та 2 – команди, чиї клуби знаходяться вище у рейтингу, в 3 та 4 групу – у середині, в 5 та 6 – останні команди рейтингу та новачки.

На другому етапі команди, які посіли 1-5 місця в своїх групах, складають сильніші «ліги» за наступним принципом: 1-2 групи створюють нову групу А, 3-4, групу В, а 5-6 – групу Д, де й розподіляють призові місця. Команди, що на першому етапі посіли місця з 6 по останнє – складають групи Б – команди з груп 1-2, Г – команди з груп 3-4,  та Е, відповідно, команди з груп 5-6.

На перший погляд, складна схема, але вона має право на існування. Хоча у вікових групах молодших дітей, можливо є сенс не звертати увагу на рейтинг клубів, а починати з кваліфікаційного раунду.

Переходимо безпосередньо до огляду групи 3. Титан показав відмінний результат. Але, як для лідера, забагато пропустив. На наступному етапі, команді необхідно більше приділити уваги грі в обороні, щоб знову стати першою.

Другу позицію зайняв Лівий берег. Відставання в 4 очки, це немало, але головне – вдало зіграти на саме на наступному етапі.

Столиця, ДЮСШ-14 і ДЮСШ-15-2 розташувалися драбинкою, набравши 19, 18 і 17 очок відповідно, склавши п’ятірку команд, що вибороли путівки до групи Б.

Зайвими в цій групі стали Арсенал-Київ-2 на 6 позиції, який набрав 14 очок, Сталь з десятьма очками і 7 місцем, Десна на що йде 8, з шістьма очками в активі, та 9 команда – ДЮСШ-10 з трьома очками, але з катастрофічною кількістю пропущених м’ячів.

А замкнула таблицю команда Оболонь-Бровар, так і не зумівши набрати жодного очка. Оболонці зможуть вгамувати очкове голодування вже на другому етапі. Тим більше, команда забиває непогано, як для такої позиції в таблиці.

* домашній матч

Похожие записи

Чемпіонат м. Києва з футболу. Перша ліга (2003 р.н.). Підсумки першого кола

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-13. Перша ліга. Боротьба лише набирає обертів!

Олександр Галян

Склад збірної U-17 перед початком юнацького Євро-2016 у Баку

u16.ua

Оставить комментарий