• Каталог
  • Новини
U-12 U-12 Друга Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-12.Група Д. «Рух вперед, успіх – це все про переможця групи, команду «Прогрес».

Відповідно до регламенту змагань, команди вікової групи U-12 грають Чемпіонат з футболу у форматі 8х8, на скороченому полі, розміром 60х40 метрів.

На першому етапі, майже 60 учасників змагань було розподілено на 6 груп з урахуванням клубного рейтингу команд. У групи 1 та 2 – команди, чиї клуби знаходяться вище у рейтингу, в 3 та 4 групу – у середині, в 5 та 6 – останні команди рейтингу та новачки.

На другому етапі команди, які посіли 1-5 місця в своїх групах, складають сильніші «ліги» за наступним принципом: 1-2 групи створюють нову групу А, 3-4, групу В, а 5-6 – групу Д, де й розподіляють призові місця. Команди, що на першому етапі посіли місця з 6 по останнє – складають групи Б – команди з груп 1-2, Г – команди з груп 3-4,  та Е, відповідно, команди з груп 5-6.

Тріумфатором даної групи, з відривом у 5 очок стала команда – Прогрес. При цьому, продемонструвавши просто таки феноменальні показники: 8 перемог та 1 поразка. До того ж, наколотивши суперникам аж 40 м’ячів за 9 ігор! А це, в середньому 4,4 за гру, що є рекордом серед всіх учасників Першості міста Києва серед 2009 року народження. Очевидно, що після такого сезону команда привернула до себе увагу, особливо її нападники.

2-им фінішував ФСШМ Алмаз. Команда, що пропустила найменше м’ячів у  групі – їх було лишень 7. Більше того, навіть здолала в «очній» зустрічі переможця групи, проте стабільності забракло. Але з таким балансом у грі, а особливо надійністю її захисту, в майбутньому є перспектива значно вищих досягнень. Чи під силу це команді? Лише час дасть відповідь на це питання.

3-тє місце у колективу Рідне місто. У іграх цієї команди глядачам не доводилося сумувати. Гра у відкритий футбол з великою кількістю голів – те, за що ми всі любимо дитячий футбол. Проте, для більш високих результатів, таки вірогідно, потрібно приділити більше часу грі в обороні.

4-та сходинка за Олімпом. Лише 4 очки відділили хлопців з Вишневого від 2-го місця, а від 3-го і взагалі всього 1 очко. Навіть в особистій зустрічі здолавши команду з 3-го місця. Проте, як і багатьом командам дитячого футболу не вистачило стабільності в інших іграх.  Майже однакова різниця м’ячів, вказує на відкриту гру команди.

5-та позиція у ФА Benfica. Команді вдалося налаштуватися та здолати колектив з 2-го місця. А якби ще вдалося здобути перемогу в грі, де зарахована технічна поразка, то 3-тє місце нікуди би не поділося. Що ж, вірогідо це в майбутніх, більш амбітних планах «орлят».

6-те місце у Вигурівщини. 4 перемоги 1 нічия та 4 поразки – доволі посередні здобутки, як результат місце в середині турнірної таблиці. Стимулу на подальші успіхи має додати перемога над командою, котра посіла 2-ге місце. Як і те, що всього 6 очок відділило команду від того ж таки 2-го місця.

7-ма позиція в Dynamo family. Даному колективу, як і декільком попереднім також вдалося «полоскотати нерви» команді, що посіла 2-ге місце. 5 очок віддяляють команду від 3-ої сходинки. А це 7-ме місце. Щільність у таблиці немов, у самій німецькій Бундеслізі.

8-ма позиція у Арсеналу-Київ-3. Необов’язкова технічна поразка, як і у суперника не додала очок у скарбничку клубу. І все таки, різниця між командами з 3-го по 8-ме місце є зовсім не критичною. За сприятливих обставин команда могла фінішувати і в середині таблиці.

9-те місце в ФК Фортіс. Передостаннє місце, проте різниця за очками взагалі не суттєва, до середини «рукою подати», але не цього разу. Чекаємо успіхів команди у подальших виступах.

Так і не вдалося відчути смаку омріяної перемоги команді ДЮСШ-15-3. Як результат 10-та сходинка. Можливо в грі, вже за схемою 11 на 11 команда зможе проявити себе краще?

* домашні матчі

У новому сезоні на команди 2009 року народження чекає перехід за змагання за схемою 11 на 11. Який вірогідно не стане легким випробуванням для всіх колективів, проте, ігри з купою голів, принаймні в першій частині сезону обіцяє.

Запрошуємо вболівальників, які регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса: info@u16.ua та тел: 097 911 1616

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Перша ліга. 8 тур. Лідерство утримує новачок!

Олександр Галян

Скандал в Высшей лиге чемпионата Киева по футболу

u16.ua

“Шахтер” определился с заявкой на Юношескую лигу УЕФА

u16.ua

Оставить комментарий