• Каталог
  • Новини
U-12 U-12 Вища Ліга U-12 Друга Ліга U-12 Перша Ліга Новини Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-12.Група Г. Випередивши на 1 очко найближчого переслідувача, Дніпро виборов 1-ше місце у групі.

Відповідно до регламенту змагань, команди вікової групи U-12 грають Чемпіонат з футболу у форматі 8х8, на скороченому полі, розміром 60х40 метрів.

На першому етапі, майже 60 учасників змагань було розподілено на 6 груп з урахуванням клубного рейтингу команд. У групи 1 та 2 – команди, чиї клуби знаходяться вище у рейтингу, в 3 та 4 групу – у середині, в 5 та 6 – останні команди рейтингу та новачки.

На другому етапі команди, які посіли 1-5 місця в своїх групах, складають сильніші «ліги» за наступним принципом: 1-2 групи створюють нову групу А, 3-4, групу В, а 5-6 – групу Д, де й розподіляють призові місця. Команди, що на першому етапі посіли місця з 6 по останнє – складають групи Б – команди з груп 1-2, Г – команди з груп 3-4,  та Е, відповідно, команди з груп 5-6.

Переможцем групи Г із відривом в 1 очко від найближчого переслідувача став Дніпро (Козин).  Команда продемонструвала найвищу результативність групи заколотивши суперникам 34 голи. При цьому, лише в одній грі жодного разу не вразивши ворота опонента. Чи вдасться колективу з Козина продемонструвати таку ж високу результативність у новому сезоні?

2-ге місце посіла команда Поділ-Андріївський. Хлопці з Подолу протягом сезону видали найкращу гру в обороні – лише 5 пропущених м’ячів. Надійна гра в захисті принесла свої плоди. Хто знає, можливо вже в новому сезоні команда зазіхне і на першу сходинку?

Спарта-2 зайняла 3-тю сходинку. Лише 3 очки відділили команду від переможця.  «Спартанцям» є що покращувати, але водночас, є і нові «висоти»,  на які цілком можна зазіхнути в подальших змаганнях.

Колективи з 4-го по 6-те місце демонстрували відкриту гру, про що свідчить приблизно однакова різниця м’ячів: +1, +2, +3 відповідно. Вірогідно в подальших виступах колективам слід покращувати гру в обороні і тоді можна сподіватися на кращі результати.

4-ою фінувала Сталь. В особистій зустрічі команда спромоглася здолати колектив сходинкою вище. Проте стабільності в іграх з іншими командами забракло.

На 3 очки відстала Десна, закріпившись в середині турнірної таблиці, на 5-ій сходинці. Протягом сезону команда довела, що вміє дивувати як перемогами над сильнішими суперниками, так і втратами очок там, де їх здавалось би не мало бути.

6-та сходинка в найбільш «миролюбної» команди групи – Колос-2 (Ковалівка).

7-ма позиція за клубом Столичний.

8-ма позиція у Столиці-2. Команда зуміла завдати єдиної поразки тріумфатору групи. Проте в інших іграх показала доволі неоднозначну гру. Чи зможуть хлопці з Троєщини стабільніше проявити себе у новому сезоні?

9-те місце в ДЮСШ-10. Матчі за участю даного колектива порадували глядачів найбільшою кількістю голів як в одні, так і в інші ворота – 55 голів.

10-та сходинка у команди Оболонь-Бровар. Хоча колектив з Оболоні й опинився в кінці «турнірки», проте в деяких іграх команда демонструвала пристойну гру. Є надія, що в майбутньому сезоні їх виступи будуть кращими.

Підсумкова таблиця має наступний вигляд:

У новому сезоні на команди 2009 року народження чекає перехід за змагання за схемою 11 на 11. Який вірогідно не стане легким випробуванням для всіх колективів, проте, ігри з купою голів, принаймні в першій частині сезону обіцяє.

Запрошуємо вболівальників, які регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса: info@u16.ua та тел: 097 911 1616

 

Похожие записи

Збірна України WU-16 тріумфувала у Македонії

u16.ua

Стартував Чемпіонат України серед аматорів 2016

u16.ua

Чемпіонат Києва за футболу. U-13. Друга ліга. Перший етап. Група 2. У столиці лідирує Столиця!

Оставить комментарий