• Каталог
  • Новини
U-12 U-12 Вища Ліга U-12 Друга Ліга U-12 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-12. Перший етап. Група 1. Восход — одноосібний лідер групи

Чемпіонат Києва у категорії U-12 набирає свій хід! Футболісти 2009 року народження продовжать вести запеклу боротьбу та демонструвати свої амбіції та красиву гру. Серйозні плани на майбутнє має кожна команда.

За Регламентом, команди вікової категорії U-12, проводять змагання за наступною схемою: команди на підставі клубного заліку розподіляються на групи (з 1 по 6). На першому етапі в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах. На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г. За системою «кожен з кожним» команди проводять ігри у своїх групах в одне коло. Команди одного клубу на першому етапі розподіляються у різні групи, а командам одного клубу на другому етапі дозволяється грати в одній групі.

До вашої уваги турнірна таблиця групи 1 станом на 30 вересня 2021 року:

Перейдемо до прев’ю п’ятого туру у групі 1:

Вишневе – ДЮСШ-17

Вишневе займає останнє місце у групі. ДЮСШ-17 також не може поки похизуватись втішними результатами, але мають одну перемогу. В їх активі тільки два забитих гола. Колектив з Вишневого має нагоду покинути останню сходинку. Хто кого?

ДЮСШ-14 – Спарта

Матч міцних середняків чемпіонату. Старт сезону краще провели футболісти ДЮСШ-14, але Спарта має всі шанси довести свої плани на потрапляння у престижну групу на другому етапі.

Арсенал-Київ – ДЮСШ-17

Зустрічаються сусіди по турнірній таблиці. Відстань між ними всього лише два очки, а тому можна спрогнозувати, що буде дуже цікавий матч. Обидві команди мають провести його на найвищому для себе рівні.

Спарта – ДЮСШ Атлет

Спарта знову буде грати на вихідних. У суперниках – непростий Атлет. «Спартанці» поки що внизу таблиці, а ось Атлету очки потрібні, як повітря. Вони ставлять собі найвищі цілі завжди і побачимо чи вдасться перемогти їм цього разу.

Вишневе – Зміна

Вишневе буде грати проти Зміни. Зміна наразі перебуває на третій сходинці, а тому являється фаворитами матчу. Вони будуть діяти з позиції сили. Вишневе має зіграти максимально уважно біля свої воріт та дуже гостро біля воріт противника.

 

Похожие записи

Київське “Динамо” (U-13) перемогло на турнірі в Миколаєві

u16.ua

Турнір пам’яті Валерія Онуфера: “стандартна” перемога

u16.ua

«KHMELNYTSKY OPEN CUP»: тріумфи МФК «Степной» і «Моноліту»

u16.ua

Оставить комментарий