• Каталог
  • Новини
U-12 U-12 Вища Ліга U-12 Друга Ліга U-12 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-12. Перший етап. Група 3. Потужний хід Локомотиву не зупинити!

Чемпіонат Києва у категорії U-12 набирає свій хід! Футболісти 2009 року народження продовжать вести запеклу боротьбу та демонструвати свої амбіції та красиву гру. Серйозні плани на майбутнє має кожна команда.

За Регламентом, команди вікової категорії U-12, проводять змагання за наступною схемою: команди на підставі клубного заліку розподіляються на групи (з 1 по 6). На першому етапі в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах. На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г. За системою «кожен з кожним» команди проводять ігри у своїх групах в одне коло. Команди одного клубу на першому етапі розподіляються у різні групи, а командам одного клубу на другому етапі дозволяється грати в одній групі.

Так виглядає турнірна таблиця станом на 30 вересня 2021 року у групі 3:

Перейдемо до прев’ю п’ятого туру, у 3 групі:

Парма – Чайка-УФКС-2

Команди поки очок не мають. Цей матч покаже, чия команда вперше у цьому сезоні нарешті відштовхнеться від останнього місця.

Dynamo Family  – Атлет-2

Цікавий матч, який може дати відповідь на питання: чи здатна друга команда Атлета скласти конкуренцію лідерам групи?

Столичний – Локомотив-3

Головний матч туру. Зустрічається друга та перша сходинка. Матч лідерів повинен подарувати безліч яскравих емоцій своїм вболівальникам.

Поділ – Козак

Ще одне інтригуючи протистояння цього туру. Дві команди непогано увійшли в сезон та мають шанси потрапити в престижну групу на другому етапі.

Атлет-2  –  Столичний

Екзамен для Столичного. Якщо вони проведуть цей відрізок матчів успішно для себе, то можуть розраховувати на вдале майбутнє. Атлету потрібно міцно зіграти та триматись якомога вище.

Локомотив-3  –  Поділ

Локомотив буде намагатись переграти подолян. Чи вдасться їм це? Дізнаємось зовсім скоро. Поділ охарактеризував себе, командою яка буде боротись за високі місця.

Парма  – Dynamo Family

Оригінальне протистояння. Парма буде намагатись реабілітуватись за невдалий сезон, а динамівці спробують продовжити свою вдалу серію.

Чайка-УФКС-2 – Десна

Сусіди по турнірній таблиці будуть сперечатись між собою, хто повинен піднятись вище. Мінімальна перевага у Десни, адже вони мають три пункти, в той час як Чайка жодного.

Похожие записи

Евро-2016: что надо знать о первом крупном турнире для «сине-желтых»

u16.ua

Иван Петряк – лучший футболист 2015 года в категории U-21

u16.ua

Турнір пам’яті Валерія Онуфера: “стандартна” перемога

u16.ua

Оставить комментарий