• Каталог
  • Новини
U-12 U-12 Вища Ліга U-12 Друга Ліга U-12 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-12. Перший етап. Група 4. Юні “орли” – на першому місці!

Чемпіонат Києва у категорії U-12 набирає свій хід! Футболісти 2009 року народження продовжать вести запеклу боротьбу та демонструвати свої амбіції та красиву гру. Серйозні плани на майбутнє має кожна команда.

За Регламентом, команди вікової категорії U-12, проводять змагання за наступною схемою: команди на підставі клубного заліку розподіляються на групи (з 1 по 6). На першому етапі в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах. На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г. За системою «кожен з кожним» команди проводять ігри у своїх групах в одне коло. Команди одного клубу на першому етапі розподіляються у різні групи, а командам одного клубу на другому етапі дозволяється грати в одній групі.

Турнірна таблиця після проведених турів виглядає так:

Перейдемо до прев’ю п’ятого туру четвертої групи:

ДЮСШ-10 – ДЮСШ-15-2

Битва двох футбольних шкіл з правого та лівого берегу столиці. ДЮСШ-15-2 фаворит на папері. ДЮСШ-10 потрібно намагатись набирати очки, якщо хлопці хочуть покинути останню позицію.

Лівий Берег Титан

Лівий Берег буде намагатись зіграти як фаворит. Сильна команда проти «темної конячки». Чи нав’яже боротьбу Титан?

Динамік – Відрадний

Відрадний йде на третьому місці і приймають команду, яка йде нижче. Але це ні про що не говорить. Все покаже матч, хто продемонструє яскравий футбол, той переможе.

Похожие записи

АРПИ и Safe Home – чемпионы летнего чемпионата Запорожья по мини-футболу

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-21. Вища ліга. Перше коло. Молодь ДЮСШ-26 не відстає від дорослих!

Чемпіонат Києва з футболу. U-13. Друга ліга. Група A. Титан – це не тільки міцніший метал, Титан – це міцний переможець

Олександр Галян

Оставить комментарий