• Каталог
  • Новини
U-12 U-12 Друга Ліга

Чемпіонат Києва з футболу. U-12.Група Е. “У чому сила? Сила в єдності”. “Єдність” – переможець групи Е..

Відповідно до регламенту змагань, команди вікової групи U-12 грають Чемпіонат з футболу у форматі 8х8, на скороченому полі, розміром 60х40 метрів.

На першому етапі, майже 60 учасників змагань було розподілено на 6 груп з урахуванням клубного рейтингу команд. У групи 1 та 2 – команди, чиї клуби знаходяться вище у рейтингу, в 3 та 4 групу – у середині, в 5 та 6 – останні команди рейтингу та новачки.

На другому етапі команди, які посіли 1-5 місця в своїх групах, складають сильніші «ліги» за наступним принципом: 1-2 групи створюють нову групу А, 3-4, групу В, а 5-6 – групу Д, де й розподіляють призові місця. Команди, що на першому етапі посіли місця з 6 по останнє – складають групи Б – команди з груп 1-2, Г – команди з груп 3-4,  та Е, відповідно, команди з груп 5-6.

Дуже напруженими видалися ігри команд у групі Е.

Переможець групи визначався за різницею м’ячів, де перемогу здобула – Єдність.

Доволі «рівно» команда пройшла всю дистанцію змагань. Лише по одному разу поступившись та зігравши внічию зі своїм основним конкурентом. Помітно, що команда грала у яскравий футбол, на що вказує кількість забитих голів – 28, в середньому по 3,5 м’ячі за гру.

Вдалося коротко поспілкуватися з тренером команди — Худенко Валерієм:

– Які Ваші враження від проведеного сезону?
– Гарні враження. Все було добре організовано, чудові поля, арбітри, гідні суперники.

– Які очікування від сезону нового?
– Будемо ознайомлювати дітей з грою за схемою 11 на 11. Головне наше завдання навчити дітей, а все інше прийде із знаннями. Завжди граємо на перемогу, будемо старатися досягти якомога кращих результатів.

Команда “Єдність” (джерело фото: https://www.facebook.com/groups/451524322032231/ )

2-га сходинка в команди Поділ-Андріївський-2. Першому місцю хлопці з Подолу поступилися за рахунок гіршої різниці забитих-пропущених: +18 на +14 на користь Єдності. В подальшому це повинно ще більше мотивувати команду.

3-тя позиція в СК Київ. Дана команда лише на 2 очки відстала від двох команд попереду. Протягом сезону продемонструвавши надійну гру в обороні: 6 сухих ігор з 8 та лише 6 пропущених голів, на рівні з 2-им місцем. Чудовий «фундамент» для подальших успіхів.

На 4-му місці розташувалася команда, котра стала серединою між клубами з верхівки та нижньої частини турнірної таблиці. Лише на 5 очок цей колектив відстав від лідерів, при цьому, продемонструвавши, як і команди вгорі позитивний показний за різницею м’ячів – +11.

5-та позиція за ДЮСШ-15-4, котра як і 6-та команда – ДЮСШ-1-2 має по 10 залікових очок, проте за рахунок знов таки, кращої різниці м’ячів розташувалася вище.

На 2 очки відстала від попередніх колективів команда – Лайонс – 7 підсумкове місце. Відібравши при цьому очки у лідерів групи, що вказує на те, що команда має характер.

Не дуже вдало йшли справи у команд в кінці таблиці:

Поділ-Андріївський-3 одна перемога та нічия і як результат – 8-ме місце

та Рубікон – 9-та позиція з однією нічиєю в активі.

Підсумкова ж таблиця групи Е, виглядає наступним чином:

*    домашні матчі
+/- технічна поразка 3:0

У новому сезоні на команди 2009 року народження чекає перехід на змагання за схемою 11 на 11. Який вірогідно не стане легким випробуванням для всіх колективів, проте, ігри з купою голів, принаймні в першій частині сезону обіцяє.

Запрошуємо вболівальників, які регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса: info@u16.ua та тел: 097 911 1616

Похожие записи

«KHMELNYTSKY OPEN CUP»: тріумфи МФК «Степной» і «Моноліту»

u16.ua

На Берегівщині пройшов дитячий турнір «TALIZMAN – CUP”

u16.ua

Чемпіонат м. Києва з футболу. Перша ліга (2003 р.н.). Підсумки першого кола

u16.ua

Оставить комментарий