• Каталог
  • Новини
U-13 U-13 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-13. Перша ліга. Перше коло. Троє у погоні за Арсеналом-Київ.

Боротьба у групі лідерів Першої ліги гравців 2008 року народження складається надцікаво! Так, наразі Арсенал випереджає конкурентів за титул переможця ліги на 1 очко, а суперників у боротьбі за вихід у «вишку» – на 2 (ДЮСШ-26-2 не може перейти до ліги, де вже виступає команда цього ж клубу). Але, відстань між 1 та 4 сходинкою, яка залишає команди без медалей – всього 3 пункти, а це означає, що все може змінитися в будь-який час! Тим не менш, з урахуванням руйнівної різниці забитих та пропущених м’ячів, Арсенал-Київ залишається фаворитом серед першої четвірки.

У порівнянні з першою командою свого клубу, яка лідирує у Вищій лізі, дублери ДЮСШ-26 мають на 1 поразку більше, яка і не дала очолити турнірні перегони. Загалом, команда теж має результати, гідні свого клубу.

Третє місце виборола ОК ім.І.Піддубного, отримавши у 9 матчах 21 очко за 7 перемог. Для кращих результатів «олімпійцям» необхідно краще грати в захисті. А в Юніор Спорту – прямо протилежна проблема: захист дещо краще виглядає, ніж напад, якому потрібно покращувати реалізацію.

Далі – доволі велика, як для здолання суперниками, турнірна прірва в 7 очок, одразу після якої, на 5 сходинці знаходиться Вишневе. Негативна різниця забитих і пропущених м’ячів говорить не тільки про дизбаланс в лініях, а й про те, що попри ці показники, команда бере свої очки там, де їх потрібно брати, на відміну від свого ж дублюючого складу, який без особливих успіхів грає в 2 лізі.

ДЮСШ-14 знаходиться в середині таблиці, маючі середні показники. І попри набагато кращу різницю м’ячів, все ж поступається 5 сходинці двома очками.

Зміна-Оболонь має великі переможні традиції, відповідно і очікування від команди, більші ніж від інших. Тому, підсумок кола для «оболонців» треба визнавати невдалими: 8 очок і 7 місце.

А 7 очок і 8 місце – це вже здобуток ДЮСШ-1. Про медалі та підвищення в класі «печерянам» можна забути, але і від вильоту трохи запасу є.

А запас – це аутсайдерські позиції Локомотива-2 та ДЮСШ-17, які мають 2 і 1 очко, відповідно. Ці команди очевидно ризикують втратити своє місце в Першій лізі.

* домашій матч

Похожие записи

Андрей Демченко: «Металлург» U-21 продолжает подготовку к весенней части сезона»

u16.ua

Кубок регіонів ФФУ. Перші матчі

u16.ua

Отбор на ЧМ-2016: Украина стартовала с разрома Англии

u16.ua

Оставить комментарий