• Каталог
  • Новини
U-13 U-13 Вища Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-13. Вища ліга. “Прекрасний колектив” – рецепт успіху від чемпіона ДЮСШ-26!

Змагання серед юнаків 2008 року народження у Вищій лізі міста Києва проводилися за системою осінь-весна у два кола, за принципом кожен з кожним.

Після першого кола, ситуація в турнірній таблиці була наступною:

Вже після першої частини чемпіонату, яскраво виділилася четвірка основних претендентів на чемпіонство.

Першу сходинку займала команда ДЮСШ-26, відірвавшись від найближчих переслідувачів на 5 очок, провівши половину сезону без жодної поразки з блискучими показниками.

Дещо відстали інші три команди: Динамо та Атлет мали по 20 очок, посівши 2-гу та 3-тю сходинки відповідно, а четвертим був Колос, лишень на 1 очко відставши від попередніх команд.

Далі, можна виділити групу «середняків» міжсезоння, які за більш впевненої гри та сприятливих обставин, у другому колі мали шанси нав’язати боротьбу за медалі чемпіонату.
По 13-ть очок у Зміни та Чайки-УФКС, 5-те та 6-те місце відповідно. На 2 очки відставав від суперників Локомотив.

Також, після першого кола була помітна і трійка команд, з однаковою кількістю очок: по 3, які поборються між собою за виживання.

Підсумкова таблиця мала вже наступний вигляд:

Так само, як і після першого кола чемпіонату можна помітити, той же самий розподіл в турнірній таблиці: на лідируючу четвірку, трійку міцних середняків, які дещо відстали від призових місць, та трійку команд, котрі боролися за право лишитися у Вищій лізі.

Що цікаво, кожна з команд першого «тріо» отримала по дві поразки протягом всієї дистанції змагань і лише за рахунок більшої кількості перемог та меншої нічиїх і вирішилася доля чемпіонства.

«Золото» чемпіонату здобула команда – ДЮСШ-26. З першого матчу гравці розуміли – «успіх знаходиться у власних ногах», а тому, захопивши лідерство, матч за матчем, команда йшла до омріяного результату. Стабільна гра протягом всього чемпіонату стала головним козирем команди. Лише після введення карантинних обмежень, та як результат відсутності змоги повноцінної підготовки перед другим колом у всіх команд, майбутні чемпіони «дозволили» собі зазнати двох поразок та один матч зіграли внічию.

Тренер команди-переможця, Олександр Зайнчковський, люб’язно надав інтерв’ю для проєкту u16.ua:

– Олександр Юрійович, як би Ви оцінили даний сезон?
– Чудово виступили. Сьогодні саме нагородження було. Чемпіонами стали, кубок міста взяли. Сезоном задоволені.

– Чи могли б Ви виділити лідерів Вашої команди?
– Прекрасний колектив – ось це і є головний «лідер» нашої команди.

– Дуже вдалий сезон для Вашої команди. Напевно інтерес до гравців неабиякий?
– Так, інтерес від клубів є. Ще взимку 3 хлопці перейшло у Шахтар, 1 в Дніпро. Все завдяки спільним зусиллям клубів. Тому в нас вже є професіональні хлопці.

– Підкажіть, будь ласка, які у Вас очікування від нового сезону?
– Не прості. Починаємо першість України грати з вересня. Входимо, так би мовити, в новий сезон. Чемпіонат міста також продовжуємо грати.

 «Срібло» за «ковалівцями», які зуміли після 4-го місця по закінченню першого кола піднятися на дві сходинки вище. Не зазнавши при цьому жодної поразки у другій частині змагань. А у вирішальній битві за 2-ге місце Колосу вдалося перемогти не кого-небудь, а юнаків з академії найтитулованішого клубу країни – Динамо Київ.

«Бронза» – вірогідно не найкращий результат для клубу, який завжди ставить перед собою найвищі цілі, та все ж враховуючи різні фактори, в даному сезоні прийнятний для хлопців з Динамо. Найбільша кількість забитих – 67 м’ячів за 18 матчів, а це в середньому 3,7 гола за матч – відчувається зв’язок з легендарними бомбардирами клубу.

4-те місце посів Атлет, який зарекомендував себе як один з лідерів чемпіонату, котрий  до останнього боровся за медалі, проте трішки не вистачило стабільності у грі юним «атлетівцям».

Далі йдуть яскраво виражені «середняки» даного чемпіонату, але очевидно що націлені на значно вищі досягнення у майбутньому.

5-те місце, «золота середина» у Чайки-УФКС, матчі якої завжди радувала глядачів голами з обох сторін. Чудові показники забитих-пропущених м’ячів, за якими помітно, що напад команди в якійсь мірі переважає над захистом. Налагодити гру в обороні і на команду чекатимуть значно кращі результати. Лише за показниками ігор між собою з Локомотивом «вишгородці» змогли за однакової кількості очок посісти дану сходинку.

6-та позиція за Локомотивом. Різниця м’ячів вказує на баланс команди, як у грі в атаці так і в захисті. Чи допоможе такий баланс в новому сезоні?  «Залізничники» є однією з двох команд, котрі змогли «засмутити» цьогорічного чемпіона, та і взагалі «погратися» із нервами лідерів, змусивши їх втрачати очки в особистих іграх.

7-ме місце у Зміни, котра лише на 1 очке відстала від 5-го та 6-го місць. Гарно проведене перше коло, на противагу другому, дещо слабшому, як результат – 3 позиції. Цікава команда, котра дещо наладивши гру, обов’язково проявить себе в новому сезоні.

8-ма «рятівна» позиція у Спарти. У стилі справжніх «спартанців» команда в останніх турах змогла буквально «вигризти» місце у «вишці» на подальший сезон, на 1 очко випередивши найближчого переслідувача. Завдяки такій звитязі, цілі на майбутнє очевидно будуть ставитися вищі.

9-та сходинка у ДЮСШ-15. Даній команді очевидно не поталанило, адже за показниками з останніх трьох команд саме в цього колективу вони найкращі. Як і за особистими іграми з 8-м місцем, перевага на їх боці. Проте чогось команді таки не вистачило. Що ж, в новому сезоні, нехай і в Першій лізі, але команда має шанс довести випадковість даного результату.

10-та позиція за Подолом. Команда, котра стала «заручником» обставин з самого початку сезону, до того ж глибокі кадрові проблеми явно зіграли не на користь. Залишається лише подякувати «подолянам» за характер, вихід на гру в усіх іграх чемпіонату з всіма негараздами та побажати успіхів в новому сезоні вже рангом нижче.

Новий сезон Вищої ліги обіцяє бути ще цікавішим. Команди вже звикли, або ж на фінальному етапі адаптації до переходу з гри 7+1 на гру 11 на 11. У боротьбі за чемпіонство до команд: ДЮСШ-26, Колос, Динамо, Атлет, Чайка-УФКС, Локомотив, Зміна та Спарта приєднаються дві яскраві команди Першої ліги: ОК. ім. І.Піддубного та Арсенал-Київ.

Запрошуємо вболівальників, які регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса: info@u16.ua та тел: 097 911 1616

Похожие записи

“Кубок козацької слави” 2015 р. у “Кристала”

u16.ua

Металлист 2008 г. р. – победитель турнира “Подснежник”

u16.ua

Владимир Рева: “Перед выездом в Португалию недосчитались трьох игроков”

u16.ua

Оставить комментарий