• Каталог
  • Новини
U-13 U-13 Друга Ліга Друга Ліга Футбол

Чемпіонат міста Києва з футболу. U-13. Друга ліга. Група 2. Інтригуюча сутичка Заспи та Олімпу за перемогу в групі.

За регламентом змагань, гравці 2009 року народження які беруть участь у першості міста Києва з футболу, грають за класичною схемою 11 на 11, але за скороченим часом: 2 тайми по 25 хвилин.

Склад учасників Другої ліги U-13 визначається за результатами попередніх змагань, з доданням команд, які заявляються вперше.

Першість проходить у два етапи: на першому, 34 колективи було розділено на чотири групи – 3 групи по 8 та одна – з 10 учасниками, де команди грають за системою «кожен з кожним» в одне коло у своїх групах.

На другому етапі, перші 3 місця з кожної групи, створять групу А, де в одне коло розіграють 1-12 місця у Другій лізі, а дві найсильніші команди отримають право на підвищення до Першої ліги.

Інші команди з першого етапу (по 2 або 3 з кожної групи) та можливі новачки, за дотриманням принципу рівності, створять групи Б, В та Г, де, відповідно, розіграють остаточні місця у Другій лізі.

Перейдемо до оглядів груп ліги на даний момент. Загалом можна помітити, як після трьох турів групи поділилися на дві рівні половини. Одні показують неабияке бажання підвищитися в класі, а в інших старт геть не задався – тобто, є своєрідна ієрархія: половина команд здобувають очки, а інша частина їх втрачає.

Наразі, перша команда – Заспа, лише за рахунок забитих голів випереджає Олімп, що лише на 1 забитий м’яч поступається лідеру “турнірки”.

Трійку замикає інша команда з Вишневого, яка, здобувши 2 перемоги з розгромним рахунком, зазнало також і поразки від “земляків” з Олімпу.

ДЮСШ-15-2  має всі шанси боротися за призові місця. Команда зіграла на 2 гри менше за лідируюче тріо, до того ж в єдиній грі здобула перемогу.

ДЮСШ-10, Зміна-Оболонь-2, Бенфіка та Столиця-2 поки не змогли здобути бодай одне очко, проте не слід забувати, що сезон зовсім нещодавно розпочався і все можна виправити – треба тільки дуже цього захотіти!
Таблиця ж групи наразі виглядає наступним чином:

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Друга ліга. Група 1. 5 тур. Столиця лишила всіх позаду!

Олександр Галян

Яким був світ часів останнього чемпіонства Динамо.

Молодежь «Днепра» стартовала в Индии с победы

u16.ua

Оставить комментарий