• Каталог
  • Новини
U-13 U-13 Друга Ліга Футбол

Чемпіонат міста Києва з футболу. U-13. Друга ліга. Група 4. Поділ-2 та ДЮСШ-15-3 – лідери самої непередбачуваної групи!!

За регламентом змагань, гравці 2009 року народження які беруть участь у першості міста Києва з футболу, грають за класичною схемою 11 на 11, але за скороченим часом: 2 тайми по 25 хвилин.

Склад учасників Другої ліги U-13 визначається за результатами попередніх змагань, з доданням команд, які заявляються вперше.

Першість проходить у два етапи: на першому, 34 колективи було розділено на чотири групи – 3 групи по 8 та одна – з 10 учасниками, де команди грають за системою «кожен з кожним» в одне коло у своїх групах.

На другому етапі, перші 3 місця з кожної групи, створять групу А, де в одне коло розіграють 1-12 місця у Другій лізі, а дві найсильніші команди отримають право на підвищення до Першої ліги.

Інші команди з першого етапу (по 2 або 3 з кожної групи) та можливі новачки, за дотриманням принципу рівності, створять групи Б, В та Г, де, відповідно, розіграють остаточні місця у Другій лізі.

4-та група візуально видається чи не найбільш збалансованою. Різниця між 1-им та 8-им місцем –  лише 3 очки! Звичайно ж, не всі команди ще зіграли рівну кількість ігор, проте вже практично кожен колектив втрачав очки. Дуже цікаво буде спостерігати, як розвиватимуться подальші події.

Однакова кількість очок зараз у перших двох колективів: ФК Поділ-2 та ДЮСШ-15-3. Але хлопці з Подолу мають гру в запасі.

Наступними йдуть Прогрес та Восход. Команди мають по 4 очки і по дві гри в запасі, за сприятливих результатів в яких колективи можуть вибратися на “вершину” таблиці.

Далі розташовуються 4 команди, які мають по 3 очки, але різну ситуацію.
Атлет-3, який розпочав лігу з перемоги, наразі в середині. І після дограних матчів може навіть одноосібно очолити “турнірку”.
ДЮСШ1-2, який має одну звитягу із чотирьох матчів.
Динамік з мінімальною перемогою в одному матчі наразі знаходиться трішки нижче середини таблиці.
Спарта-2 з однією “вікторією” але в трьох матчах. Хоч команда і перебуває в нижній частині таблиці, але має шанс все виправити догравши перенесений матч.

Столичний поки не зумів набрати жодного очка, а тому йде на 9-й сходинці.
Команда Лайонс не провела ще жодного матчу в групі – тому залишається темною конячкою, від якої будемо чекати на сюрпризи.

Таблиця групи наразі має такий вигляд:

Похожие записи

В Днепропетровске провели “Кубок Независимости” по мини-футболу

u16.ua

Коваленко і Лучкевич потрапили в список найкращих молодих футболістів Європи

u16.ua

Сергій Сапронов оприлюднив список гравців WU-17 на НТЗ

u16.ua

Оставить комментарий