• Каталог
  • Новини
U-13 U-13 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат міста Києва з футболу. U-13. Перша ліга. “Пелотон” йде у відрив.

За регламентом змагань, гравці 2009 року народження які беруть участь у першості міста Києва з футболу, грають за класичною схемою 11 на 11, але за скороченим часом: 2 тайми по 25 хвилин.

Склад учасників Першої ліги U-13 визначається за результатами попередніх змагань. Першість проходить у два кола. За результатами змагань команди, що посіли перші два місця, отримають право виступати в наступному сезоні грати у Вищій лізі. Дві останні команди наступний ігровий рік проведуть у Другій лізі.

На даний момент, у Першій лізі мало відбутися вже 5 турів, але не всі ігри пройшли у визначений термін.

Верхівка таблиці, завдяки кращій різниці м’ячів у ОК ім. І. Піддубного. Яскравий старт від «олімпійців»: 4 сухих перемоги в перших 5 матчах на противагу 1 поразці.

На рівні з лідером йде  ДЮСШ-14, проте значно поступається у різниці м’ячів і як результат знаходить нижче в таблиці.

Поточне третє місце у «дубля» Локомотива. «Залізничники» нічим не поступаються колективам вище, за винятком однієї гри в запасі, яка за сприятливого результату запросто може урівняти кількість очок трьох команд.

Відразу за трійкою лідерів  — Титан. Єдина команда, котра не зазнала жодної поразки, але і з командами з лідиручої групи поки не зустрічалася. А також, зіграла на 2 гри менше. У разі, якщо даний колектив зуміє здобути позитивний результат у цих іграх, команда одноосібно очолити «турнірку».

Чайка в своєму активі має: 2 перемоги, 1 нічию та 1 поразку – як результат «золота середина» турнірної таблиці.

На 6-й сходинці розташувався «дубль» ДЮСШ-26. Команда демонструє футбол, який довзоляє грати супернику і гарантує видовищність, що в результаті принесло 2 перемоги та 2 поразки.

Ніка-Олімпік за 3 гри по факту не пропустила жодного голу, проте зазнала непотрібної технічної поразки. Зараз, даний колектив має 4 очка в своєму активі. Цікаво, як довго ця команда зможе утримати свої ворота сухими?

Позиції з 8-ї по 10-ту наразі займають команди, котрі мають по 1 заліковому пункту. Розташування колективів вирішила різниця забитих-пропущених м’ячів.

Юніор Спорт розташувався вище всіх інших команд, які перебувають під загрозою вильоту.

Зміна-Оболонь, з 2 забитими м’ячами перебуває вже в “небезпечній” зоні, “оболонцям” конче необхідно виправляти ситуацію, для того, щоб лишитися у лізі на наступний сезон.

Остання сходинка зараз у ДЮСШ-17. Команда має лише 1 забитий гол, проте зіграла вже всі матчі кола з лідерами. Це в свою чергу, дає надію на кращі результати в подальших іграх.

За теперішніми результатами таблиця має наступний вигляд:

Похожие записи

Александр Спицын: «Привлекли к играм школьника Мусолитина, и он себя проявил»

u16.ua

Сім аматорських клубів проходять атестацію для старту в другій лізі

u16.ua

Чемпионат Украины U-19: «Динамо» подкралось к группе лидеров

u16.ua

Оставить комментарий