• Каталог
  • Новини
U-13 U-13 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. Перша ліга. U-13. Ідеальна кінцівка чемпіонату Першої ліги від футболістів ОК ім. І. Піддубного – стала запорукою їх успіху!

Змагання серед юнаків 2008 року народження в Першій лізі міста Києва проводилися за системою осінь-весна у два кола, за принципом кожний з кожним. Дві кращі команди здобувають право на перехід у Вищу лігу; дві останні переходять до Другої ліги.

За підсумками 1-го кола турнірна таблиця мала наступний вигляд:

Підсумкова ж таблиця змагань була наступною:
* домашні матчі

Вже після 1-го кола, за результатами, яскраво виділялися 4 команди: Арсенал Київ, ДЮСШ-26-2, ОК ім. І. Піддубного та Юніор-Спорт, різниця між кожною з них складала рівно та лише 1 очко. Як показали підсумкові результати, саме ці команди значно відірвалися від інших у боротьбі за медалі. За іронією долі, підсумок сезону вирішив саме один заліковий бал: рівно на стільки “спортінтернат” випередив головного переслідувача, Арсенал-Київ, а Юніор Спорт – дублерів ДЮСШ-26, у боротьбі за “бронзу”.

5-8 місця займали середняки: Вишневе, ДЮСШ-14, Зміна-Оболонь, ДЮСШ-1. За підсумками ж, завдяки добрим результатам команда з Оболоні змогла піднятися на 5-те місце. ДЮСШ-14, як і в першій частині, лишилася на 6-му місці. Команда з Вишневого, не найкращим чином провівши другу частину сезону і взявши лише 3 залікові бали, посіло 7-му сходинку. Стабільність, як і ДЮСШ-14 показала і команда ДЮСШ-1, яка лишилася на 8-му місці.
9-10 сходинки зайняли команди Локомотив-2 та ДЮСШ-17 відповідно. Не сказати, що відстань між ними та найближчими командами була критична, але на жаль, ці два колективи так і не змогли вибратися із нижньої частини “турнірки” і тому вже в новому сезоні продовжать грати у Другій лізі.

Вельми цікаво було поспілкуватися з тренером команди-переможця сезону, Бімою Валерієм Івановичем. Відчувається клас фахівця з великої літери, який виховує юних футболістів.
– Валерій Іванович, як би Ви оцінили даний сезон?
– Сезон видався вдалим, особливо враховуючи, що в зв’язку з коронавірусом та рядом інших причин набір був не таким, який би хотілося.

– Чи могли би Ви виділити лідерів Вашої команди?
– Відверто кажучи, не знаю навіть як зараз виділяти лідерів. Наразі інтерес до деяких хлопців є від таких клубів як Шахтар, Динамо та інші, телефонують, цікавляться, але не хочеться, щоб це була так би мовити «візитівка».

– Підкажіть будь ласка, які у Вас очікування від нового сезону вже у Вищій лізі?
– Поки не можу нічого сказати, у серпні будемо збиратися, говорити. Пріоритет нашого закладу Чемпіонат України, Еліт-ліга, до того ж група в нас разом з Шахтарем, Динамо. Але вважаю всі хлопці повинні бути заграні, тому якщо ніякі проблеми не стануть на заваді обов’язково будемо грати.

«Олімпійці» змогли проявити характер та стабільність вже не юнацького футболу, а точно на щабель вище і, саме тому, заслужено стали чемпіонами ліги та отримали підвищення у класі.

Арсенал-Київ демонстрував чудові результати протягом всієї дистанції Ліги, що підтверджує лише 1 поразка, найбільша кількість забитих – 64 та найменша пропущених – 7 м’ячів.  Лише в кінці Першості команда посунулася з 1-го місця.

З дуже гарної сторони зарекомендувала себе команда Юніор-Спорт, яка здобула «бронзу», забравши очки в двох перших команд. І взагалі «юніорці» показували видовищну гру протягом всього сезону, десь трішки фарту не вистачило, проте в новому сезоні команда точно буде одним з основних кандидатів на підвищення у класі.

З дещо гірким присмаком завершився чемпіонат для ДЮСШ-26-2. По закінченню 1-го кола команда була 2-ою, але вже на фініші стала 4-ою. Проте гру команда показувала добротну, десь як і «юніорцям» команді не вистачило трішки фарту в боротьбі за медалі.

Гравці Зміни-Оболонь не «опустили руки» після першого кола і показали, що команда має характер. Чи зможуть «оболонці» показати такі результати в наступному сезоні протягом всієї першості?

ДЮСШ-14 продемонструвало результати «твердого» середняка Першості, очевидно в новому сезоні амбіції у команди будуть вищими.

Вишневе стало однією з найбільш безкомпромісних команд разом із чемпіонами, лише 1 нічия за 18 ігор.

Команда ДЮСШ-1, на відміну від попередників, стала найбільш миролюбною – 6 нічиїх. Також, прихід нового тренера додав команді віри в свої сили, значна кількість очок була набрана в іграх з командами вище за розташуванням у турнірній таблиці.

Слід виділити дубль «залізничників», за результатами помітно, що левова частина поразок в 1-2 м’ячі, а програшів більше ніж у 3 м’ячі і взагалі мізер, навіть команди вище мають такових значно більше. Очевидно десь доля відвернулася від Локомотиву-2.

У ДЮСШ-17 справи в сезоні йшли не найкраще, проте вірогідно вже у Другій лізі команда зможе продемонструвати свої кращі якості.

У новому Чемпіонаті до команд: Юніор-Спорт, ДЮСШ-26-2, Зміна-Оболонь, ДЮСШ-14, Вишневе, ДЮСШ-1 в боротьбі за чемпіонство приєднаються: ДЮСШ-15 та Поділ з Вищої ліги, та Титан з Атлетом-2 з Другої ліги. Новий сезон обіцяє бути не менш напруженим, а із зняттям карантинних обмежень і взагалі значно привабливішим для вболівальників.

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616

 

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-12. Група 2. Перший етап. Сильніший атлет групи – Атлет!

Андрій Розтока: “Ми подавали документи для проходження атестації у другу лігу”

u16.ua

Кузнецов збирає 19-річних на відбір ЧЄ

u16.ua

Оставить комментарий