• Каталог
  • Новини
U-13 U-13 Друга Ліга Новини Футбол

Чемпіонат Києва за футболу. U-13. Друга ліга. Група В.

На першому етапі Другої ліги серед гравців 2008 року народження, 27 команд було розділено на чотири групи. Другу лігу сформували команди, які вперше заявляються та всі інші команди даного віку.
Формування груп у другому етапі відбувалося за результатами першого етапу. До групи А потрапили команди , які посіли 1-3 місця, учасники, котрі опинилися в середині груп, разом з останніми командами за набраними очками відправилися до групи Б, а всі інші колективи сформували групу В. Обидва етапи відбувалися в один матч між учасниками.

Підсумкова таблиця у групі В, маж такий вигляд:

Тріумфатор групи В стала команда  – Столиця-2. Показавши просто таки феноменальний результат за 4 переможні гри: 21 забитий і всього лишень 1 пропущений. Тим самим, показавши бажання в новому сезоні ліги забратися на нові «вершини».

Друге місце посіла команда ДЮСШ-21, яка розділивши очки в особистій грі з першим місцем, поступилася за додатковими показниками, що дає надію на те, що в новому сезоні цілі команди будуть вищими.

«Золотою серединою» групи став дубль Вишневого. Команда здобула 2 перемоги та зазнала двох поразок, як результат завершила сезон на 3-му місці.

Локомотив-3 завдяки одній перемозі зміг стати 4-им. Приємно бачити широту складів “залізничників” і можливості грати та набиратися нового досвіду у кожній лізі Чемпіонату Києва серед 13-ти річних.

Команді ж, ДЮСШ-10 на жаль, так і не вдалося здобути жодного очка в лізі. Сподіваємося, що в новому сезоні справи у хлопців підуть краще.

Наступний сезон Другої ліги сповнений інтриги та загадковості, оскільки скільки саме команд та які колективи будуть представлені в новому сезоні – ще те питання. Віримо, що із зняттям карантинних обмежень, якомога більша кількість учасників зможе зібратися в даній лізі.

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616

 

 

 

Похожие записи

U-17: Україна з першого місця виходить до еліт-раунду ЧЄ

u16.ua

Чемпионат Украины U-19: Динамо вырвалось на вершину таблицы

u16.ua

Студенты выигрывают Кубок Профсоюзов КПИ

u16.ua

Оставить комментарий