• Каталог
  • Новини
U-13 U-13 Друга Ліга Футбол

Чемпіонат Києва за футболу. U-13. Друга ліга. Перший етап. Група 1. Грізний Титан впевнено зайняв «вершину»!

На першому етапі Другої ліги серед гравців 2008 року народження, 27 команд було розділено на чотири групи. До групи А, де змагатимуться найсильніші, виходять команди, які посіли 1-3 місця, а решта учасників відправилися до групи Б, де розіграють місця з 13 по останнє, 27-е. Як це часто буває у змаганнях ФФК, дивним чином до першої групи потрапило вісім команд, в другу і третю – по сім, а в четверту групу потрапило лише п’ять команд.

У групі 1, де із впевненим відривом, завдяки перемогам в усіх іграх, лідирує Tитан. Різниця м’ячів команди також говорить про повну перевагу над іншими суперниками.

Також з невеличким відривом від переслідувачів друге місце доволі впевнено зайняв Атлет.

Чайка-2 випередила своїх опонентів в битві за третє місце, набравши на 1 очко більше, ніж Єдність та ДЮСШ-15-3, та залишивши ці команди за бортом групи А.

Єдність стала п’ятою, завдяки результату в особистій зустрічі проти ДЮСШ-15-3, яка також набрала 12 очок за перший етап. Дивно, що різниця м’ячів у 15 «дюшки» +22, але команді це не допомогло обійти суперника у якого різниця -3. В футболі так буває.

Київ йде шостим, із величезним, як для цієї позиції показником пропущених м’ячів.

Третій склад Локомотива, як і всі його попередники-локомотиви з Вищої та Першої ліг, передостанній. Неприємна стабільність тринадцятирічних «залізничників». Клубу потрібно звернути увагу на цей вік своїх вихованців.

Аутсайдером групи стала команда Вишневе-2, так і не зумівши набрати жодного очка. У команди ще буде шанс розжитися очками на другому етапі, і вже в наступному сезоні спробувати поліпшити свої показники в турнірі.

* домашній матч

Похожие записи

Збірна України вирушила до Сербії

u16.ua

«Динамо» улетело в Миддлсбро без Калюжного

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-16. Вища ліга. Перше коло. Динамо та Арсенал – головні претенденти на «золото».

Оставить комментарий