• Каталог
  • Новини
U-14 U-14 Друга Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Друга ліга. Група 2. 5 тур. Стабільна гра Єдності приносить свої плоди!

Учасники змагань з футболу серед дітей U-14 (офіційна назва даної категорії, відповідно до Регламенту змагань – старші діти)  у Другій лізі визначаються за результатами попередніх змагань.

Чемпіонат грається за усіма “дорослими” правилами, проводять у два кола, в форматі 11 на 11, за  виключенням тривалості гри: 14-річні футболісти грають 2 тайми по 30 хвилин.

27 команд-учасниць Другої ліги серед гравців 2008 року народження, на першому етапі, було розбито на 3 групи по 9 команд.

На першому етапі команди грають в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах.

На другому етапі перші, 4 сильніші команди з кожної групи, створюють сильнішу групу, яка боротиметься за 1-12 місця у Другій лізі, та 2 путівки на підвищення в класі. Команди, які посіли на першому етапі місця з 5 по останнє, потрапляють до групи Б, яка боротиметься за місця з 12 по 27 та за рейтингові бали для своїх клубів.

У групі 2, без поразок, йде минулорічний переможець групи Б – Єдність. Нехай команда і не наколотила «торбу» м’ячів, але результат говорить сам за себе – 4 перемоги 3 з яких сухі. Дві «вікторії» здобуті над найближчими переслідувачами. Цілком заслужена перша сходинка.

На 3 очки відстають Динамо Фемілі та ДЮСШ-17. Перші забили вдвічі більше м’ячів за лідера, але в очній зустрічі зазнали єдиної поразки. Проте, загалом команда добре йде з доволі хорошими результатами. Схожу ситуацію мають і другі, кількість голів більша, але вже 2 поразки в активі. Поки, таких результатів вистачає задля потрапляння до вищої групи на другому етапі.

Далі, із 7 очками розташувався колектив із Щасливого. Команда зіграла лише 3 гри, одного разу розділивши очки. Як і лідер, не зазнавши жодної поразки. А тому, навіть одна «звитяга» виведе “щасливців” на другу позицію.

У самій середині знаходиться Локомотив-3. «Залізничники» здобули 6 очок. Остання гра і взагалі завершилася найбільшим виграшом за всю історію команди – 7:0. Схоже, потроху, Локомотив набирає хід, а тому має шанси зачепитися за топ-4.

На 2 очки від них відстає ДЮСШ-26-4. «Святошинці» мають гру в запасі, що може допомогти не лише наздогнати, а й лишити позаду опонента.

Наступними, з рівною кількістю очок йдуть 3 колективи. Доволі цікава ситуація склалася між командами. Динамік спромігся розгромно перемогти Сталь, але зазнав поразки від Чайки, яка, в свою чергу поступилася Сталі. Та яким би не було розташування, шансів потрапити у четвірку, особливо враховуючи календар не так вже і багато. Слід зосередитися на проблемних позиціях та якомога краще проявити себе у змаганнях нижчої групи.

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-17. Перша ліга. Група 1. Поділ приголомшує усіх своєю грою у другому колі

Олексій Нікітін

Лігу комерційних чемпіонів підкорила Нива!

Владимир Рева: “Франция сильна, но мы будем стараться навязать борьбу”

u16.ua

Оставить комментарий