• Каталог
  • Новини
U-14 U-14 Друга Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Друга ліга. Група 2. 7 тур. Фінішна пряма першого етапу дуже близько!

Зовсім нещодавно, у 2 групі, Другої ліги U-14 було зіграно вже 7 тур. Через ті, чи інші причини лише 2 команди зіграли по 7 ігор. Проте, зовсім скоро перший етап буде завершено.

Локомотив-3 – Єдність 0:1 (0:0)

З перших хвилин гри ініціативу захопив чинний лідер – Єдність. Гості впевнено контролювали м’яч. Локомотив, час-від-часу турбував суперників контр-випадами, проте особливого успіху вони не  мали. Перший тайм так і завершився нічиєю. А вже на 12-й хвилині, другої половини, прудконогий гравець Єдності виборов штрафний, для своєї команди. Після розіграшу якого, відразу троє гравців, опинившись перед “кіпером” господарів намагалися реалізувати момент і врешті-решт це вдалося. Мінімальна перемога на виїзді, як результат – продовження переможної серії, яка триває вже 6 матчів.
Відео матчу з каналу Єдності:

Відеозапис гри. Перший тайм:
Другий тайм:

Динамо Фемілі – ДЮСШ-17 8:0

У наступному матчі туру, друга команда “турнірки” перемогла четверту. Господарі вже точно потрапляють до сильнішої групи другого етапу. А от поразка, може зіграти злий жарт із ДЮСШ-17, який може втратити таку бажану сходинку.
                                                                 ДЮСШ (Щасливе) – Динамік 12:0

У Щасливому місцева команда також наколотила цілу “торбу” м’ячів. Матч проходив за тотального домінування господарів.  Як і Динамо Фемілі, хлопці з ДЮСШ вже гарантували участь у сильнішій групі, а тому можуть собі дозволити експериментувати із складом та схемами гри.

Результати ще одного матчу будуть повідомлені пізніше.

Таблиця після зіграних матчів, має такий вигляд:

Анонс 8 туру:

Динамік – Динамо Фемілі

У передостанньому турі Динамік прийматиме набравшого гарну ходу, після єдиної поразки Динамо Фемілі. Чи вдасться господарям поля нав’язати свою гру?

Сталь – ДЮСШ (Щасливе)

Чи вдасться команді із Щасливого здолати не таких вже і “сталевих” господарів у цьому турі?

Єдність – ДЮСШ-26-4

Чи стане черговий матч переможним для лідера? Чи можливо, ДЮСШ-26-4 зможе зачепитися за необхідні для себе очки у боротьбі за четвірку?