• Каталог
  • Новини
U-14 U-14 Друга Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Друга ліга. Група 3. 5 тур. Ніка – на Олімпі!

Учасники змагань з футболу серед дітей U-14 (офіційна назва даної категорії, відповідно до Регламенту змагань – старші діти)  у Другій лізі визначаються за результатами попередніх змагань.

Чемпіонат грається за усіма “дорослими” правилами, проводять у два кола, в форматі 11 на 11, за  виключенням тривалості гри: 14-річні футболісти грають 2 тайми по 30 хвилин.

27 команд-учасниць Другої ліги серед гравців 2008 року народження, на першому етапі, було розбито на 3 групи по 9 команд.

На першому етапі команди грають в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах.

На другому етапі перші, 4 сильніші команди з кожної групи, створюють сильнішу групу, яка боротиметься за 1-12 місця у Другій лізі, та 2 путівки на підвищення в класі. Команди, які посіли на першому етапі місця з 5 по останнє, потрапляють до групи Б, яка боротиметься за місця з 12 по 27 та за рейтингові бали для своїх клубів.

У групі 3, впевнено лідирує Ніка-Олімпік. 4 розгромні перемоги, 20 забитих, на противагу лише 2 пропущеним. Чудовий результат, який майже гарантує потрапляння команди до сильнішої групи: “олімпійці” обіграли багатьох основних конкурентів.

З відставання у 2 очки, наступний «дубль» Чайки-УФКС. Другий склад вишгородців, на відміну від першого – має непогані шанси на потрапляння у боротьбу за жаданні путівки до Першої ліги.

ДЮСШ-26-3 є однією з двох команд «турнірки», котрі не зазнали жодної поразки. На користь «святошинців» також 2 гри в запасі, які вже зіграли найближчі «сусіди» по таблиці. Результат 7 очок після 3 матчів, підкріплений разючою різницею м’ячів,  дає прекрасні шанси на продовження боротьби у групі А.

Вулкан, маючи таку ж кількість очок, як і попередник знаходиться нижче за рахунок різниці м’ячів. Команді буде не просто утримати четверту сходинку, але якщо звернути увагу на проблемні позиції «четвірка» стане реальністю.

Всього на 1 пункт відстають 2 колективи нижче. Обидві команди мають: 2 перемоги та 2 поразки. За рахунок переможної, особистої зустрічі, вище знаходиться Бенфіка. Нижче, але з більшою кількістю забитих м’ячів – Столиця-2.

ДЮСШ-15-2 має 4 очки. Не дивлячись на те, що команда займає сьоме місце, шанси на топ-4 все таки має. Але «щастя команди в її ногах» – переможні результати зроблять свою справу.

Передостанній – Голден Фенікс з 3 очками – тобто, з однією перемогою в активі. Оборона команди не відзначається особливою надійністю. Можливо, якщо трішки попрацювати над цим результати стануть кращими?

Зовсім не йде гра у «дубля» Вишневого. Лише 1 забитий м’яч на 24 пропущені. Схоже, на першому етапі колектив не знайшов свою гру. Але має корисну практику, яка має стати задатком для успішних результатів на другому.

Похожие записи

Стартовал второй круг первенства Киева среди ветеранов. Лидер увеличивает отрыв

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-11. Перший етап. Група 2. 7 тур. Непохитна динамівська гра не лишає шансів нікому

Олексій Нікітін

ФК «Темп-ЗАЭС» – чемпион Украины среди игроков 2003-04 г.р.

u16.ua

Оставить комментарий