• Каталог
  • Новини
U-14 U-14 Друга Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Друга ліга. Група 1. 5 тур. Столиця лишила всіх позаду!

Учасники змагань з футболу серед дітей U-14 (офіційна назва даної категорії, відповідно до Регламенту змагань – старші діти)  у Другій лізі визначаються за результатами попередніх змагань.

Чемпіонат грається за усіма “дорослими” правилами, проводять у два кола, в форматі 11 на 11, за  виключенням тривалості гри: 14-річні футболісти грають 2 тайми по 30 хвилин.

27 команд-учасниць Другої ліги серед гравців 2008 року народження, на першому етапі, було розбито на 3 групи по 9 команд.

На першому етапі команди грають в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах.

На другому етапі перші, 4 сильніші команди з кожної групи, створюють групу А, яка боротиметься за 1-12 місця у Другій лізі, та 2 путівки на підвищення в класі. Команди, які посіли на першому етапі місця з 5 по останнє, потрапляють до групи Б, яка боротиметься за місця з 12 по 27 та за рейтингові бали для своїх клубів.

Перейдемо до огляду групи 1. У даній групі із стовідсотковим результатом набраних очок лідирує Столиця. Блискуча гра в нападі — 23 забитих та надійні оборонні “редути” — 2 пропущених, дають свої плоди.

На відстані 3 очок знаходиться “дубль” Арсеналу-Київ. “Каноніри” зазнали 1 поразку та здобули 3 не легкі перемоги з перевагою в 1 гол.

Замикає трійку команда Козак. Варто відзначити, що даний колектив разом із лідером — єдині команди без втрат очок. “Козаки” зіграли всього лише 2 гри, в одній з яких здолали “сусіда” по таблиці — “канонірів”.

Слідом, з 6 очками в активі знаходиться ДЮСШ-21. У матчах з колективами з “вершини”, “дюшка” зазнала двух поразок. А от у двох іграх з командами нижче проявила себе краще — 2 перемоги. У поєдинках що лишилися, потрібно показати таку ж впевненість, щоб потрапити до сильнішої групи.

Атлет-3, як і дві інші команди вище, має 6 очок. Поразка від Козака ускладнить боротьбу за третє місце, але загалом шанси на декілька кроків вперед, досить непогані.

Результативними є матчі наступного колективу — СК Київ. Команда як забиває, так і пропускає чималу кількість м’ячів, проте, друге буває частіше. У таких “гойдалках”  “кияни” здобули лише 1 “вікторію”.

Знизу розташувалися три колективи, котрі ще не відчули “смаку” набраних очок.

Першим з них, є Восход. Важко судити команду за одною грою, до того ж з лідером, який по всім командам “пройшовся катком”. Побачимо, як команда покаже себе в інших матчах.

Далі знаходяться: «дубль» ДЮСШ-1 та команда ДЮСШ-10. Обидва колективи мають схоже, скрутне становище. Восьма команда пропустила 12 голів за 2 гри, а остання 14  за 3, при цьому кожна з команд забила всього по 3 голи. Останнім колективам слід налагодити гру в обороні, щоб уникнути непривабливого звання аутсайдера.

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-13. Вища ліга. Інтрига зберігається!

Олександр Галян

Чемпіонат Києва з футболу. U-12. Група 3. Перший етап. Титанічна перемога Титана!

Чемпионат U-19: Днепр выпал из топ-тройки

u16.ua

Оставить комментарий