• Каталог
  • Новини
U-14 U-14 Вища Ліга

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Вища ліга. 7 тур. ДЮСШ-26 тримає чемпіонський темп!

Учасники змагань з футболу серед дітей U-14 (офіційна назва даної категорії, відповідно до Регламенту змагань – старші діти)  у Вищій лізі визначаються за результатами попередніх змагань.

Чемпіонат грається за усіма “дорослими” правилами, проводять у два кола, в форматі 11 на 11., за  виключенням тривалості гри: 14-річні футболісти грають 2 тайми по 30 хвилин.

2 останні команди турнірної таблиці за результатами сезону переходять до Першої ліги.

У Вищій лізі впевнено лідирує чинний чемпіон вікової групи – ДЮСШ-26. «Святошинці» грають «на два фронти», виступаючи також в Еліт-лізі. Вірогідно саме тому, вони здобули 3 мінімальні перемоги та зазнали однієї «осічки» в матчі зі Спартою. Напружений графік дається взнаки. Проте, в чемпіонаті столиці свою справу команда робить досить впевнено – 14 забитих та жодного пропущеного за 6 ігор.

«На відстані витягнутої руки» – наступним йде Атлет. Як і лідер, «атлетівці» виступають в Еліт-лізі. Також, аналогічно, станом на зараз, команда не зазнала жодної поразки. До того ж, має гру в запасі. Ще й особиста зустріч на першу та другу команди чекає. Чи зазнає якась із команд в ній першої поразки?

Слідом йде група команд, яка боротиметься за третю сходинку. Вони мають не лише однакову кількість очок – по 8, а й ідентичні результати: 2 перемоги, 2 нічиїх та 2 поразки.

Наразі, «бронза» у Локомотива, який в очній зустрічі мінімально здолав найближчого переслідувача.

Арсенал-Київ, серед колективів із 8 очками, вирізняє різниця м’ячів – +1. У двох інших вона від’ємна.

Замикає цю трійку ДЮСШ-15. Команда зіграла 4 з 6 ігор з суперниками з низів «турнірки». Саме зараз, з безпосередніми учасниками змагань за призові місця, слід показати себе якнайкраще.

До кінця чемпіонату, третя команда, вірогідно, зміниться чи не найбільшу кількість разів. Дуже цікава інтрига в боротьбі саме за цю сходинку, оскільки велика кількість команд претендує на неї.

Місце в середині таблицы – це не те, що потрібно головному столичному клубу. «Динамівці» йдуть шостими, проте мають гру в запасі. Перемога в якій, зможе вивести команду відразу на чисту третю позицію і максимально наблизити до лідерів. Вся боротьба для «біло-синіх» – попереду.

Як і «біло-сині» 7 очок має Чайка. Проте, клуб з Вишгорода зіграв на гру більше від майже всіх команд. А це – дещо зменшує шанси «вишгородців» поборотися за нагороди.

Наступний, новичок чемпіонату – Арсенал. По справжньому унікальна команда, яка лише з 1 забитим м’ячем, має аж 6 очок, до того ж йде восьмою. Єдина команда, котра розписала три, сухі «мирові». Помітно, що після першої, розгромної поразки, команді вдалося наладити гру в обороні.

Передостанню позицію займає Спарта. У стилі справжніх «спартанців», команді вдалося забрати очки у лідера ДЮСШ-26. Але інші ігри не видалися такими вдалими – 5 очок в 7 іграх.

Замикає таблицю, з 4 очками, Зміна. Кожному опоненту колектив нав’язував гру, але десь так склалися обставини, забракло фарту. Таблиця доволі щільна і це грає на руку команді разом з дистанцією, яка залишається до кінця, щоб встигнути виправити ситуацію та “зберегтися” у “вишці”.

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Друга ліга. Група 1. 5 тур. Столиця лишила всіх позаду!

Олександр Галян

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Друга ліга. Група 2. 7 тур. Фінішна пряма першого етапу дуже близько!

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Друга ліга. Перший етап. Група 2. Ніка-Олімпік – перша. Без варіантів.

Оставить комментарий