• Каталог
  • Новини
U-14 U-14 Вища Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Вища Ліга. Перше коло. Переможний шлях чинного чемпіона!

Без жодної втрати очок завершили перше коло Вищої ліги 2 колективи:  ДЮСШ-26 та Атлет. При цьому обидві команди грають «на два фронти» також виступаючи в Еліт-лізі Чемпіонату України.

Чинний чемпіон, ДЮСШ-26, знаходиться на звичній для себе, першій сходинці. Таким результатам посприяла просто таки фантастична гра команди. Лишень 2 пропущених голи, на противагу 22 забитим м’ячам в 9 матчах. Такі результати дають віру в повторення успіхів минулого сезону.

«Атлетіці» «дихають в спину» лідеру, відстаючи всього на 2 очки. Команді вдалося забити навіть на пару голів більше за «святошинців», але і пропустили більшу кількість. Саме Атлет, відштовхуючись від результатів першого кола буде основним конкурентом ДЮСШ-26 за перше місце.

На відстані 6 очок від другого місця розташувалися відразу 2 команди: Арсенал-Київ та Динамо відповідно.

«Гармаші» впевнено здолали майже всі команди з нижньої «четвірки» таблиці, за винятком перемоги в 1 м’яч у грі зі Зміною. А от з командами вище зазнали 2 невдачі та 3 розділили очки. Якщо в другому колі вдасться покращити результати з командами з топ-5, то ще цілком можна сподіватися за місце вище за бронзу.

Кепські справи у «динамівців», адже зрозуміло, що від цього клубу завжди чекають більшого. Але, з шаленим графіком участі колективу у всіх можливих турнірах України і поза нею, напевно хлопців не вистачає. Проте, без нагород в чемпіонаті Києва команда скоріше за все не залишиться, – попереду ціле коло чемпіонату.

5-м, із 12-ма очками, йде Локомотив. Доволі цікаву динаміку продемонструвала команда в першій частині. Три «мирових» були розписані з командами, які нижче себе в таблиці, а з конкурентами вище – вдалося здобути сухі перемоги. Чи вдасться «залізничникам» закріпити вже здобуті успіхи та краще налаштуватися на ігри з колективами з нижчих «поверхів» таблиці?

У середині також розташувався клуб з Вишгорода, маючи в активі 10 очок. Безумовно, глядачам поєдинки Чайки до вподоби – 41 взяття воріт відбулося саме у матчах за участю цього колективу. Незвична позиція для 3-го нападу ліги, але ж і пропускає команда також не мало.

На 2 пункти менше в ДЮСШ-15, і відповідно 7-ма позиція. Команда, цілком може поборотися за місця вище, але і до зони вильоту «рукою подати». Який шлях обере даний колектив – дізнаємося вже у другому колі. Найрезультативнішими матчами стали матчі саме цієї команди.

Гольовими в першому колі, також стали матчі Зміни. Але, як і «попередникам», переможних результатів це майже не принесло. 7 очок – результат, який лише на 1 пункт вберігає Зміну від зони вильоту.

Спарта змогла сенсаційно відібрати очки в ДЮСШ-26, що вдається лише обраним. Але загалом результати не вражають, оскільки «спартанці» перебувають в зоні вильоту. Якщо в другій частині вдасться, бодай на половину матчів налаштуватися як на чемпіона, результати стануть значно кращими.

Дебют у Вищій лізі, поки не радує новачка ліги Арсенал. Проте, хоч команда і посідає останню сходинку, шанси полишити зону вильоту має. Завдяки рівній кількості очок із Спартою, та мінімальним відставанням від Зміни та ДЮСШ-15. У другій половині основною задачею команди буде залишитися у «вишці».

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-13. Вища ліга. Перше коло. ДЮСШ-26 – головний претендент на чемпіонство!

Сьогодні стартує Меморіал Лобановського!

Кубок регіонів ФФУ. Перші матчі

u16.ua

Оставить комментарий