• Каталог
  • Новини
U-14 U-14 Друга Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Друга ліга. Перший етап. Група 2. Ніка-Олімпік – перша. Без варіантів.

24 команди-учасниці Другої ліги серед гравців 2007 року народження, на першому етапі, було розбито на 3 групи. Дещо нелогічно, але в 1 групу потрапило 7 команд, в 2 – 8, а в третю – 9 колективів. На другому етапі перші, 4 сильніші команди виходили з кожної групи, створили сильнішу групу, яка боротиметься за 1-12 місця у Другій лізі, та 2 путівки на підвищення в класі. Команди, які посіли на першому етапі місця з 5 по останнє, потрапляли до групи Б, яка боротиметься за місця з 12 по 22 та за рейтиногові бали для своїх клубів.

Друга група на першому етапі не була такою надінтригуючою як перша, але й тут не обійшлося без локальних драм.

По переможцю групи питань немає: Ніка-Олімпік пройшла дистанцію надвпевнено, лише раз дозволивши суперникам звести матч внічию, а у всіх інших – впевнено отримувала перемогу.

За 2 сходинку боролися Олімп-Ірпінь та Єдність. «Ірпінці» були сильнішими але – лише на одне очко випередивши «оболонців», які фінішували третіми.

За рятувальне та перспективне четверте місце в турнірній таблиці, боролись Поділ і Оболонь-Бровар-2, й обидві набрали по 9 очок. Якщо в першій групі «оболонці» вирішальну битву за місце в четвірці виграли, то друга команда «броварів» поступилася «подолянам» та вибула з числа претендентів у боротьбі за вихід в Першу Лігу.

Дублери Вишневого набрали 7 очок та посіли шосте місце: начебто й не аутсайдери, але й до четвірки немале відставання.

Майже та сама ситуація й в ДЮФК Арсенал, але з очками в «канонірів» ще гірше – команда має лише 5 балів.

Аутсайдер цієї групи – КДЮСШ-22-Олімп, своє очко престижу має, але не більше. В групі Б хлопці мають довести, що новодарницькі футболісти вміють і перемагати.

* домашній матч

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-12. Група 3. Перший етап. Титанічна перемога Титана!

Збірна України спортсменів з порушеннями слуху перемогла Італію у відборі до Дефлімпійських ігор-2017

u16.ua

ЧЕ-2016. Украина уступила Сербии и покидает турнир

u16.ua

Оставить комментарий