• Каталог
  • Новини
U-14 U-14 Друга Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Друга ліга. Перший етап. Група 3. Дублери ДЮСШ-15 все ближче до «основи»!

24 команди-учасниці Другої ліги серед гравців 2007 року народження, на першому етапі, було розбито на 3 групи. Дещо нелогічно, але в 1 групу потрапило 7 команд, в 2 – 8, а в третю – 9 колективів. На другому етапі перші, 4 сильніші команди виходили з кожної групи, створили сильнішу групу, яка боротиметься за 1-12 місця у Другій лізі, та 2 путівки на підвищення в класі. Команди, які посіли на першому етапі місця з 5 по останнє, потрапляли до групи Б, яка боротиметься за місця з 12 по 22 та за рейтингові бали для своїх клубів.

Основний склад ДЮСШ-15 в «вишці» має набагато гірші результати, ніж дублери – у другій. Хлопці не мають жодної поразки і впевнено вийшли до групи А, яка боротиметься за підвищення в класі. Але – «основі» потрібно зберегти «прописку» у Вищій лізі, інакше всі перемоги другої команди можуть бути марними – в Першій лізі заборонено грати одразу двом командам одного клубу.

Друге місце зайняла команда Столиця, із непоганим результатом у 18 очок і ще більш приємною різницею м’ячів – 27-5. С такими показниками Столицю теж можна вписати в групу фаворитів у боротьбі за вихід в плей-оф.

Третьою йде ДЮСШ-10, відстаючи на 3 очка від другої сходинки і теж дуже пристойним гольовим показником: «березняківці» забили більше за усіх в лізі. Небагато й пропустили, але треба краще відігравати в захисті.

Четвертою в таблиці стала команда ДЮСШ-21, на один бал поступившись третій сходинці. «Дарничани» вибороли останньою 12 путівку до групи А, де й намагатимуться не тільки перемогти у Другій лізі, а й кваліфікуватися «поверхом» вище.

Всього одного очка не вистачило для цього Dynamo Family. Взагалі, в усіх групах вище за переслідувачів відривалася не четвірка, а саме п’ятірка команд. Так і в групі 3, «динамівська мафія» не добрала один бал, а відірвалася від переслідувачів, команди Benfica, на цілих 5 очок.

«Португальцям» необхідно якось покращувати результати. Такому міцному бренду не місце серед останніх у другій лізі.

Вишневе-3 та Локомотив-2 майже повністю продублювали розстановку своїх основних команд у «вишці»! Там також «залізничники» передостанні, а «вишневці» на крок попереду. З тією різницею тільки, що у Вищій лізі 10 команд, а тут – 9. Але тенденція цікава, погодьтеся.

Olympic Kiev не без боротьби, але опинився на останній сходинці. «Олімпійцям» потрібно брати приклад з «колег» з другої групи. Там одразу два колективи з “Олімпом” в назві зайняли перші місця в групі. А на часі – доводити свою професійну придатність з іншими учасниками групи Б.

*    домашній матч
+:- технічна поразка 3:0

 

Похожие записи

Стартував відбір на Кубок Націй Данон 2016

u16.ua

«Карпаты» легко вышли в плей-офф Зимнего Кубка Украины

u16.ua

Жіноча команда НПУ ім. М. П. Драгоманова – переможці студентського Кубку Києва

u16.ua

Оставить комментарий