• Каталог
  • Новини
U-15 U-15 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-15. Перша ліга. Перше коло. Поділ стукає у «вишку»!

Відносно молодий клуб Поділ, очолює турнірну таблицю серед команд 2006 року народження. Подоляни пройшли коло без поразок, лише двічі дозволивши супернику вибороти нічию. В нагороду – комфортне лідерство та сподівання на підвищення у класі.

Але, з цим порядком справ не згодні інші команди в цілому, і дублери ДЮСШ-26, в особистості. «Святошинці» відстають від «подолян» на 4 пункти, набираються сил і без сумнівів, зроблять все залежне, щоб закінчити друге коло на вершині таблиці. ДЮСШ-1 йде третьою, але маючи рівну кількість очок з дублерами Локомотиву які, в свою чергу, намагаються не відставати від своєї першої команди, яка займає 2 сходинку у вишці. Але, в «залізничників» ситуація не з легких: попереду «печеряни», за спиною, на 5 стрічці Арсенал-Київ-2, із двоочковим відставанням. Враховуючи, що перша команда «канонірів» очолює перегони у «вишці», дублери зроблять все, щоб підтримати переможну ходу клубу.

ДЮСШ-14 і Атлет-2 займають шосту та сьому сходинки, але з мінімальним відставанням кожна. Що таке 1 очко? Один тур – і нема його! Тому, боротьба у 2 колі обіцяє бути гарячою.

На нижніх сходинках з чутливим відставанням ведуть боротьбу за виживання у лізі вишгородська Чайка-УФКС, маючи 7 очок і 8 позицію, Лівий берег з 3 пунктами та ДЮСШ-10, з єдиним очком в активі. Саме ці команди вирішать, кому залишитись в 1 лізі, а кому – на ліфт і донизу.

* домашній матч

Похожие записи

Чемпіонат міста Києва з футболу. U-13. Перша ліга. “Пелотон” йде у відрив.

Олександр Галян

Касьянов сыграл в товарищеском матче за чемпиона Харьковской области

u16.ua

Олексій Сич: “Думаю, що прогрес у моїй грі помітний”

u16.ua

Оставить комментарий