• Каталог
  • Новини
U-15 U-15 Друга Ліга Футбол

Чемпіонат м. Києва з футболу. Друга ліга. Група 1. U-15. Локомотив-2 не найшвидший на колії.

На відміну від “старших” братів, третій за силою дивізіон столиці лише розпочав тривалий шлях довжиною в сезон. Команди зіграли максимум три гри. Тут різко виокремлюється ДЮСШ-10, яка у двох матчах забила аж 10 голів. Відзначаємо матч проти найбижчих переслідувчів з “Локо”, де “десятка” завдала нищівної поразки опонентам 6:1. Локомотив-2, Єдність-2 та Темп-Святошин мають по 4 очки, Динамік та ДЮСШ-14-2 по 3, а ДЮСШ-21 один заліковий пункт. Поділ та Зміна-Оболонь поки не набирали очки, а Арсенал-2 поки не зіграв жодної гри.
Як ми зазначили кількома реченнями вище, чемпіонат лише розпочався, тому тур обіцяє немалу кількість інтригуючих матчів. З одного боку в матчі ДЮСШ-10 – Динамік все зрозуміло, адже одна команда йде на 1 місці, а друга на п’ятому, але з іншого боку треба дивитися в контекст і тут ми бачимо , що це – дві команди зі стовідсотковим показником перемог і лише кількість матчів визначила місця команд в таблиці.
Запрошуємо також відстежити матч між дублями Локомотива та Єдності, адже матчі між командами з другого та третього місця нудними не бувають. Єдність має перемагати, адже команди мають однакову кількість очок, але “залізничники” на одну гру менше, що дає їм турнірну перевагу.

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-9. Група 3. Перше коло. Титан підвівся на вершину!

ФК «Львів» U-13 переможець Всеукраїнського турніру

u16.ua

Сезон останньої секунди

u16.ua

Оставить комментарий