• Каталог
  • Новини
U-15 U-15 Друга Ліга Футбол

Чемпіонат м. Києва з футболу. Друга ліга. Група 1. U-15. Локомотив-2 не найшвидший на колії.

На відміну від “старших” братів, третій за силою дивізіон столиці лише розпочав тривалий шлях довжиною в сезон. Команди зіграли максимум три гри. Тут різко виокремлюється ДЮСШ-10, яка у двох матчах забила аж 10 голів. Відзначаємо матч проти найбижчих переслідувчів з “Локо”, де “десятка” завдала нищівної поразки опонентам 6:1. Локомотив-2, Єдність-2 та Темп-Святошин мають по 4 очки, Динамік та ДЮСШ-14-2 по 3, а ДЮСШ-21 один заліковий пункт. Поділ та Зміна-Оболонь поки не набирали очки, а Арсенал-2 поки не зіграв жодної гри.
Як ми зазначили кількома реченнями вище, чемпіонат лише розпочався, тому тур обіцяє немалу кількість інтригуючих матчів. З одного боку в матчі ДЮСШ-10 – Динамік все зрозуміло, адже одна команда йде на 1 місці, а друга на п’ятому, але з іншого боку треба дивитися в контекст і тут ми бачимо , що це – дві команди зі стовідсотковим показником перемог і лише кількість матчів визначила місця команд в таблиці.
Запрошуємо також відстежити матч між дублями Локомотива та Єдності, адже матчі між командами з другого та третього місця нудними не бувають. Єдність має перемагати, адже команди мають однакову кількість очок, але “залізничники” на одну гру менше, що дає їм турнірну перевагу.

Похожие записи

В Херсоне провели турнир на призы Александра Головко

u16.ua

Відбувся чемпіонат України з футзалу серед спортсменів з ДЦП

u16.ua

Александр Головко: “Петряк сказал, что хочет поехать на Евро, но я тоже рассчитываю на него”

u16.ua

Оставить комментарий