• Каталог
  • Новини
U-15 U-15 Вища Ліга Футбол

Чемпіонат м. Києва з футболу. U-15. Вища ліга. ДЮСШ-15 готова дивувати.

Отже, чемпіонат Києва серед команд категорії U-15 у повному розпалі. Нагадаємо, що структура чемпіонату складається з трьох дивізіонів: Вища ліга, Перша та Друга ліга. Друга ліга, до слова, складається з двох груп. Загалом, участь у змаганнях беруть 40 команд.
Увага більшості аудиторії прикута до “еліти” – Вищої ліги.
Безумовно, пройшло не так багато часу, але ДЮСШ-15 в певному сенсі дивує своїм початком: 5 ігор, 4 перемоги та 1 нічия. Такий старт дозволяє команди йти на першому місці, обганяючи навіть Динамо, яке ставить за свою мету бути першим завжди і всюди. Так, у “біло-синіх” є гра в запасі, і тут виникає головна інтрига першого кола або, можливо, цілого чемпіонату: чи зможе ДЮСШ-15 втримати першу сходинку? На жаль, очна зустріч динамівців проти головних конкурентів по турнірний сходинці відбудеться лише в кінці жовтня. Розклад, наче, залишив нам десерт. Від того й цікавіше буде спостерігати за командами, знаючи їх цілі.
Відзначаємо і інші команди, які створюють щільність у верхівці таблиці. Наприклад, з аналогічною до Динамо кількістю очок йде Зміна, проте, має на одну гру більше, ніж колектив з другого місця. Ускладнює стан те, що з дев’ятьма очками в спину дихає Арсенал-Київ. В додаток маємо факт, що “каноніри” мають на одну зустріч більше, ніж Зміна. На відміну від пари Динамо – ДЮСШ-15, новий поворот у перегонах Зміни та Арсеналу ми побачимо вже в наступному турі.
В середині таблиці йдуть ДЮСШ-26, Локомотив та Вишневе.
Замикає таблицю Восход та ДЮФК Арсенал, проте, не потрібно їх занадто рано списувати з рахунків. “Каноніри” мають в активі всього дві гри, хоч і програні з загальним рахунком 0:11, а Восход, в свою чергу, вміє вчасно увімкнутися, адже саме проти них Динамо вперше втратило очки.

Похожие записи

Чемпіонат Києва за футболу. U-13. Друга ліга. Перший етап. Група 2. У столиці лідирує Столиця!

Чемпіонат Києва з футболу. U-13. Вища ліга. Інтрига зберігається!

Олександр Галян

Владимир Корсун: «К команде есть вопросы»

u16.ua

Оставить комментарий