• Каталог
  • Новини
U-16 U-16 Друга Ліга

Чемпіонат м. Києва з футболу. U-16. Друга ліга. ДЮСШ-14-3 показує свій клас!

Друга ліга є найбільшим дивізіоном за кількістю команд вікової категорії U-16. Участь беруть 13 команд.
У таблиці одразу яскраво виокремлюється ДЮСШ-14-3, яка за 7 матчів ще жодного разу не поступилася, маючи у скарбничці 17 пунктів. Команда не давала й яскравих нагод своїм суперникам для того, щоб лишити себе без очок. Третя команда чотирнадцятої “дюшки” має один з кращих нападів та й і пропустила всього двічі. Слід відзначити, що два голи змогли забити команди, що йдуть у нижній частині таблиці, які, врешті-решт, програли лідеру свої матчі.
На другому місці йде Спарта, відстаючи на одну перемогу і має ті ж 10 голів, що і команда-лідер турніру, але, з точки зору боротьби за 1 місце, потрібно звернути увагу на ДЮСШ-15-2. Команда йде на 3 місці, але, маючи два матчі в запасі, має дуже солідні показники: пристойний захист, потужна атака та 0 поразок. Команді вистачить двох перемог, щоб почати ділити 1 місце.
Командам нижче 4 місця вже важко прогнозувати боротьбу за призові місця, проте, колективи показують цілком гідний футбол і можуть претендувати на звання кращого нападу. Єдності, наприклад, потрібно забити 1 м’яч у наступній грі, щоб зрівнятися з ДЮСШ-14-3 за цим показником, Локомотив-3 має для ліквідації різниці в 3 голи дві гри, а Ніка-Олімпік взагалі відзначилась 10 разів за 6 ігор. Не можна сказати, що захист множить на нуль заслуги нападу, але, як мінімум, ділить на два, адже команда йде з різницею голів 0. Команда і 10 разів пропустила, тому Ніка-Олімпік є і кращим нападом, і другим по гіршісті захистом ліги. Маючи кілька матчів в запасі та непоганий хід, непогані шанси на впевнене закріплення в середині таблиці мають Арсенал, Чайка, Зміна-Оболонь-2 та ДЮСШ-21-2.
 Поки не набравши жодного балу, таблицю зачиняють Поділ-2, Зміна-Оболонь-2 та ДЮСШ-17. Ці команди зіграли тільки з суперниками з першої вісімки, а тому всі внутрішні розбірки цих колективів ще попереду!

Похожие записи

«Аякс» просмотрит воспитанника «Шахтера»

u16.ua

Сергій Попов визначився зі складом збірної на Турнір розвитку УЄФА

u16.ua

Чемпіонат м. Києва з футболу. U-16. Вища ліга. Локомотив мчить по лідерській колії!

Павло Локшин

Оставить комментарий