• Каталог
  • Новини
U-16 U-16 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат м. Києва з футболу. U-16. Перша ліга. Лідерський флешмоб Локомотиву.

Якщо ми почнемо ознайомлюватися з тим, як розгортаються події у Першій лізі категорії U-16, то побачимо, як дубль команди Локомотив прийняв виклик від основного складу і також очолив таблицю своєї першості. Так, пройшло не дуже багато матчів, так, перевага над другим і третім місцем зовсім не суттєва, але, на відміну від першої команди “червоно-зелених” дубль йде на “чистому” першому місці, знаючи, що в конкурентів немає матчів в запасі тощо.
Верхівка взагалі має доволі високу щільність: перше та п’яте місце розділяє всього одна перемога.
Тож, ми розуміємо, що “залізничникам”, які мають у своєму активі 14 очок наступає на п’яти половина таблиці, але особливої небезпеки “Локо” відчуває від ДЮСШ-26-2 та Зміна-Оболонь з 13 балами.
Якщо розбирати матчі між командами з топ-3, то ДЮСШ 26-2 поступилася Локомотиву з рахунком 4:2, але потім реабілітувалася у грі проти Зміни-Оболонь перемогою 1:0.
4 та 5 місце посідають ДЮСШ-14-2 та Чайка-УФКС відповідно з 11 очками. Зазначимо, що ДЮСШ-14-2 має на одну гру більше, ніж у “чайок” і це дає команда певну перевагу. Відзначаємо, що команда з 4 місця є наразі одним з двох клубів, що змогли відібрати очки у лідера. Матч Локомотив – ДЮСШ-14-2 завершився нічиєю 1:1.
З непоганою швидкістю та сьома очками мчить Атлет-2 та з двома матчами в запасі цілком ймовірно наздогнати  Чайку-УФКС.

Непогані шанси на впевнене закріплення в середині таблиці має ДЮСШ-10 з 5 матчами на 6 очками
Серед команд, які зачиняють таблицю відзначаємо Арсенал-Київ-2 з 8 місця, який взяв нічию в матчі проти лідера чемпіонату. Хоч і ситуація команди важка, не все втрачено і термінові перемоги зможуть вивести команду в середину таблиці. 

Рівну кількість очок з “канонірами” має ДЮСШ-1, проте ситуація важча, через меншу кількість матчів.

Не набравши жодного очка та не забивши жодного голу, на останньому місці розташувався Юніор Спорт. Так, команда виглядає як основний претендент на повернення в Першу лігу, але попереду ще довгий шлях. Достатньо підтягнути атакуючу ланку – прийдуть і голи і, як наслідок, перемоги!

Похожие записи

Збірна U-16 перемогла команду Люксембургу на Турнірі розвитку УЄФА

u16.ua

Сергей Снопов: Складывается впечатление, что в Запорожье власти не заинтересованы в существовании «Металлурга»

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-11. Група 2. Перший етап. 1 місце святкують «святошинці»!

Оставить комментарий