• Каталог
  • Новини
U-16 U-16 Вища Ліга

Чемпіонат м. Києва з футболу. U-16. Вища ліга. Локомотив мчить по лідерській колії!

 U-16 є віковою категорією, яка вже максимально сильно наближена до дорослого футболу. Часто тренери основних команд дають шанс 16-річним парубкам, а найталановитіші з них потрапляють у шорт-ліст топ-клубів України та Європи. Тож, хлопців з цієї категорії ми вже можемо сприймати як справжніх чоловіків, а не юніорів.
Перше коло Вищої ліги серед команд столиці у повному розпалі, команди провели 7 турів і ми вже можемо формувати орієнтовні висновки щодо кондицій колективів.
Одразу відзначаємо дві перші позиції у таблиці. Якісну гру на старті чемпіонату показують Локомотив та Атлет. “Залізничники” у своєму активі мають 5 перемог та одну нічию. Звідси слідує, що команда набрала 16 очок у 6 іграх. Серед тріумфів “зелено-червоних” є позитивні результати проти прямих конкурентів: Зміни та Динамо. Це дозволяє Локомотиву тримати пальму першості, проте гостро стоїть питання подальшої перспективи лідерства “Локо”, адже в переслідувачах ми бачимо Атлет, який показує не менш солідний результат: команда йде зі стовідсотковим показником після 5 матчів. Ситуація, коли команда обганяє переслідувача на один бал вже не є комфортною, а й враховуючи, що “атлети” мають гру в запасі фактично змушують Локомотив сподіватися на суперників конкурента. Відзначаємо, що в Атлета попереду матчі проти таких важких суперників, як Динамо та, як кажуть у футбольних спільнотах, матч за 6 очок проти Локомотива. Конкурентів зі Зміни, яка посідає 3 місце, “атлети” мінімально здолали 1:0.
Якщо ми подивимось далі на таблицю, то несподівано на 4 місці зможемо побачити Динамо. Ми неодноразово наголошували на тому, що будь-яка не перемога є катастрофою для “біло-синіх” і те, що відбувається в першості міста U-16 навряд чи лишає задоволеним тренерський штаб команди. “Динамівці” жодного разу не перемагали команди, які посідають вищу позицію, ніж 6 місце, хоч сами посідають 4 позицію. Але й перспектива втримання 4 місця є туманною, адже з двома матчами в запасі та трьома очками різниці на 5 місці йде ДЮСШ-14, тобто їй вистачить перемоги та нічиєї, щоб “чисто” обігнати Динамо.
Насправді, цікаво спостерігати за тим, як з 5 по 8 місце йдуть чотири ДЮСШ: 14, 26, 21 та 15. Як ми зазначали, найбільш впевнено та успішно йде ДЮСШ-14.
Замикають таблицю Поділ та Арсенал-Київ з одним заліковим пунктом, проте Поділ має на одну гру більше, ніж “каноніри”
 Всього команди мають зіграти 9 турів за перше коло і вище у статті були згадані основні інтриги першої частини чемпіонату. Чи дотримає Атлет стовідсотковий результат до матчу з Локомотивом? В яких кондиціях лідери підійдуть до фіналу першого кола? Чи втримається Динамо у топ-4? Все це ми дізнаємось незабаром, тож, запрошуємо вас відстежити ключові ігри разом з нами.

Похожие записи

Первенство Киева, U-16 (1998), 13 тур. В поединке лидеров побеждает Динамо

u16.ua

«Аякс» просмотрит воспитанника «Шахтера»

u16.ua

Первенство Киева, U-16 (1998), Высшая лига, 12 тур. Динамо терпит первое поражение в сезоне

u16.ua

Оставить комментарий