У першій лізі чемпіонату U-17 бере участь 15 команд, що розділені на 2 групи. У першій 8, у другій – 7 команд.
За порядком, починаємо огляд з групи 1. ДЮСШ-26 в цьому сезоні вражає! Команди цього клубу лідирують по багатьох вікових групах. А тут – ще й із стовідсотковим показником очок – 21 у 7 матчах. Також варто відмітити різницю м’ячів – 30-8, сильна гра, вочевидь міцний напад і добре поставлена командна гра під керівництвом Сергія Одинцова.
Другу сходинку займає Поділ – 6 виграних матчів і одна поразка – від лідера. Тут і додати нічого – пристойна гра і заслужене друге місце.
Продовжуємо рухатись по турнірній таблиці. Юніор Спорт і Оболонь-Бровар ділять третє місце в таблиці, отримавши по 12 очок та ще й з однаковою різницею м’ячів. Все вирішив матч між ними, який проходив на полі Оболоні, та закінчився перемогою гостей з рахунком 6:2.
Цікаво, чи зможуть «юніори» та «броварі» втрутитися у боротьбу за вихід у Вищу лігу?
“Локомотив-2”, зігравши коло не надто вдало, має 3 виграші проти 4 програшів і як наслідок – п’ята сходинка. Команда Olympic Kiev з семи ігор виграла дві, і зайняла шосте місце.
Закривають турнірну таблицю команди СКАЙ Ларк і ДЮСШ-15-2, які ризикують потрапити в перехідний плей-офф та потрапити у другу лігу.
За регламентом, в цих двох групах команди грають між собою в 2 кола. Перші дві з кожної виборюватимуть у плей-офф право вийти до Вищої ліги, а по 2 останні команди, як ми вже згадували, потраплять у плей-офф за «виживання» в першій лізі.
* домашній матч