• Каталог
  • Новини
U-17 U-17 Перша Ліга Новини Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-17. Перша ліга. Група 2. Зміна-Оболонь міцно тримає першу сходинку

У першій лізі чемпіонату U-17 бере участь 15 команд, що розділені на 2 групи. У першій 8, у другій – 7 команд. За регламентом, в цих двох групах команди грають між собою в 2 кола. Перші дві з кожної виборюватимуть у плей-офф право вийти до Вищої ліги, а по 2 останні команди, як ми вже згадували, потраплять у плей-офф за «виживання» в першій лізі.

Переходимо до огляду групи 2 в Першій Лізі вікової категорії U-17. Обійшлось без сюрпризів. Лідер після першого кола — Зміна-Оболонь, втримала переможне перше місце та може святкувати. Далі, судячи по першій частині сезону, місцями помінялись Спарта та ДЮСШ-1-2. Спартанці завершили виступи на другому місці, а футболісти юнацької школи №1 — на третьому.

Четвертими стали ДЮСШ-21, а п’ятими — Атлет-2. Команди також помінялись один з одним місцями. Шостими у підсумку стали гравці клубу Межигір’я. А замкнув турнірну таблицю колектив Столичний. Як ми бачимо, зміни позиції відбувались лише після першого місця. Переможець один і він справедливий.

Турнірна таблиця після усіх зіграних матчів в сезоні приведена нижче:

*    домашні матчі
+/- технічна поразка 3:0

Наступний сезон варто очікувати та сподіватись на хороший футбол з боку усіх команд. Конкурентна спроможність має зашкалювати в таких групах, адже на кону стоїть вихід до Вищої Ліги.

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616

Похожие записи

Україну зупинили за крок від золота Євроліги

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-13. Перша ліга. Перше коло. Троє у погоні за Арсеналом-Київ.

Олексій Сич: “Думаю, що прогрес у моїй грі помітний”

u16.ua

Оставить комментарий