• Каталог
  • Новини
U-17 U-17 Вища Ліга Новини Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-17. Вища ліга. Зміна відірвалась на 13 очок та впевнено стала переможцем!

У першій лізі чемпіонату U-17 бере участь 15 команд, що розділені на 2 групи. У першій 8, у другій – 7 команд. За регламентом, в цих двох групах команди грають між собою в 2 кола. Перші дві з кожної виборюватимуть у плей-офф право вийти до Вищої ліги, а по 2 останні команди, як ми вже згадували, потраплять у плей-офф за «виживання» в першій лізі.

Вища Ліга визначила свого переможця. Без змін у турнірній таблиці. Лідер першого кола та лідер першості — Зміна. Заслуженна перемога перспективних та молодих футболістів. Праця на тренуваннях та особливий підхід клубу дає змогу називатись кращою командою у цій віковій категорії. Друге місце дістається ДЮСШ-15. Третю сходинку здобуває Атлет. Вони обійшли ДЮСШ-1, які закінчили свої виступи четвертими.

П’ятими стали ОК ім. І. Піддубного. Вони значно покращили свої позиції після першого кола. На шостій позиції розташувались київські каноніри. Сьомими фінішували — Денгофф. Всім командам варто покращувати свою гру, насамперед в обороні та брати приклад з тріумфаторів цього сезону.

Останні місця розподілили між собою: Ніка-Олімпік, Локомотив та Єдність. Вже у наступному сезоні їм варто переглянути погляди на свою групу та завоювати прихильників більш гострою та результативною грою. Впевнений, що у хлопців це вдасться, потрібно лише наполегливо та старанно відпрацьовувати свої дії на тренуваннях та матчах.

Підсумкова турнірна таблиця Вищої Ліги до вашої уваги:

*     домашній матч
+/- технічна поразка 3:0

Сезон підійшов до кінця, а це означає що вже у наступному для усіх почнеться все заново. Знову прийдеться доводити усім, що саме ти найкращий. Стимул та менталітет переможців повинні отримати усі клуби, а хто краще їм розпорядиться у своїй фізичній та психологічній підготовці, той буде на вершині.

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616

Похожие записи

Локомотив U-10 знову довів, що він сильніший в Європі в своєму віці!

Олексій Нікітін

На Закарпатті футболісти жорстко побили арбітра

u16.ua

Визначилися учасники 1/8 фіналу «Кубку регіонів ФФУ»

u16.ua

Оставить комментарий