• Каталог
  • Новини
U-17 U-17 Вища Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-17. Вища ліга. Перше коло. Зміна лідирує з триочковою перевагою.

 

У щільній розстановці команд Вищої ліги, лідер таблиці Зміна, очолювана тренером Денисом Осадчим, за коло здобула 20 очок з 27 можливих. Хороший результат, проте команди цього клубу в інших вікових групах показали ще кращий результат, тож можливо у суперників є суттєвий шанс на перемогу в боротьбі за чемпіонський титул.

Другу сходинку ділять команди ДЮСШ-15 та ДЮСШ-1, адже обидві за коло набрали по 17 очок. ДЮСШ-15 розташована вище у таблиці завдяки перемозі в очному матчі з ДЮСШ-1, з рахунком 3:0. Все найцікавіше попереду, і в другому колі нас чекає багато видовищних матчів, які і розподілять медалі чемпіонату.

На четвертому місці розташувалась ДЮСШ Атлет з результатом 15 очок. Атлети показали гідний результат, враховуючи таку сильну конкуренцію.

Трошки менше по 14 очок набрали ДЮСШ-26 та Локомотив – команди клубів, які в інших вікових групах мають відчутно кращі показники. Можливо це означає, що команди ще мають козирі в своїх «спортивних сумках»? Суперечку за місце в таблиці виграла 26-та “дюшка”, отримавши перемогу в очному матчі проти Локо, 3:0.

ОК ім.І.Піддубного відіграв 8 матчів – один, проти Ніка-Олімпік, не відбувся. Нам не відомо з якої причини. З’ясуємо – розповімо в наступних оглядах.

Відстаючи на цілих 6 очок від “спортінтернату”, на 8 сходинці, зі своїми 6 очками за коло, розташувалась команда Арсенал-Київ. Від цього клубу ми зазвичай очікуємо кращих результатів.

Закривають турнірну таблицю Ніка-Олімпік та Єдність, отримавши 4 та 3 очка за коло, відповідно. Небагато, але й відвертими аутсайдерами їх називати не можна.

* домашній матч

Похожие записи

Винниківський «Рух» запрошує Мілевського і не тільки

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Група А. Переможний динамівський дух!

Олексій Нікітін

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Перший етап. Група 2. ДЮСШ-15 доводить, що вони гідні конкуренти Динамо та Титану

Олексій Нікітін

Оставить комментарий