• Каталог
  • Новини
U-17 U-17 Вища Ліга Футбол

Чемпіонат м. Києва з футболу. U-17. Вища ліга. Недосяжні “каноніри”

Почнемо огляд чемпіонату категорії U-17 з того, що двійка лідерів виглядає таким же чином, як і в U-21: на вершині “Арсенал-Київ” та “Атлет”. Але, якщо у найстаршій юніорській категорії все може змінитися від однієї нічиї, то тут “каноніри” мають більш впевнені позиції, а “атлети”, відстаючи на 3 очки, ще й зіграли на одну гру більше.
Якщо далі ознайомлюватися з таблицею, то можна побачити, що “Атлет” може впасти з другого місця на четверте, адже з рівною кількістю очок, але, маючи по матчу в запасі йдуть Ніка-Олімпік та Зміна. Остання, до речі, є чинним чемпіоном даної вікової категорії.
У середині таблиці впевнено йдуть ДЮСШ-15 та Локомотив. Важко їм прогнозувати боротьбу за призові місця, проте, команди дали собі непоганий аванс для уникнення зони вильоту.
У важкому, проте, не катастрофічному становищі перебуває Спарта з 7 іграми, що взяла в середньому рівно один заліковий пункт за матч.
Куди більш важка ситуація у команди Юніор Спорт, яка ризикує опинитися у зоні вильоту, якщо наступний матч стане успішним для ДЮСШ-26.
Терміново потрібно вмикатися Чайці-УФКС, адже команда за 5 матчів заробила лише 1 очко і має попереду дві ігри для ліквідації різниці.

Похожие записи

ФК «Арсенал» отпраздновал победу в Чемпионате Киева

u16.ua

Юношеская лига УЕФА: «Шахтер» одержал первую победу

u16.ua

ФК «Темп-ЗАЭС» – чемпион Украины среди игроков 2003-04 г.р.

u16.ua

Оставить комментарий