• Каталог
  • Новини
U-17 U-17 Перша Ліга

Чемпіонат м. Києва з футболу. U-17. Перша ліга. Зміна-Оболонь дає фору

У Першій лізі категорії U-17 все виглядає так, наче Зміна-Оболонь є фаворитом цьогорічного розіграшу. Команда йде на 3 місці, але має стовідсотковий результат перемог. Навіть маючи два матчі в запасі, Зміна-Оболонь наступає на п’яти лідерам. Колектив має всі риси команди, яка може боротися за “золото”: надійний захист, перемоги над прямими конкурентами, розгроми команд з середини таблиці тощо.

Важливим у контексті призових місць є матч 8 туру між Зміною-Оболонь та ДЮСШ-17, яка наразі посідає перше місце. Але, навіть якщо Зміна-Оболонь зазнає першої поразки в сезоні, шанси на лідерство будуть і вони будуть цілком реальні. Майже безвихідно друге місце залишить Арсенал.
Без реальних загроз та цілком комфортно в середині таблиці почувають себе дублі команд Арсенал-Київ та Локомотива, а також Відрадний.

Цікава ситуація в нижній частини таблиці. Якщо ДЮСШ-1 залишається очевидним аутсайдером, то у “братів” по назві у вигляді ДЮСШ-21, 26-2 та 15-2 шанси лишитися за бортом відносно рівні. Нейтральному вболівальнику для того, щоб подивитися на “гру зі смертю” не вмикаючи новомодну “Гру в кальмара” потрібна перемога над ДЮСШ-21 над дублем Арсеналу, проте зробити це буде важко.

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-17. Вища ліга. Зміна відірвалась на 13 очок та впевнено стала переможцем!

Олексій Нікітін

Визначився склад збірної України U-17 на Євро-2016

u16.ua

Сергій Сапронов оприлюднив список гравців WU-17 на НТЗ

u16.ua

Оставить комментарий