• Каталог
  • Новини
U-19 Новини Футбол

Сергій Ковальов: “Суперник має у складі багато яскравих особистостей”

Головний тренер «Шахтаря» U19 – про поєдинок з ПСЖ.

─ Налаштовувалися на важке протистояння. Дивилися матч парижан із «Мальме», побачили, що наш суперник добре оснащений технічно. Вони мають у складі багато яскравих особистостей, швидкісних футболістів. Наша найбільша проблема в тому, що ми пропускаємо м’ячі через індивідуальні помилки. Водночас ми мали моменти для взяття воріт, та ними не скористалися, а ПСЖ свої шанси реалізували. У перерві зробили дві заміни, посилили атакуючі дії, випустивши Топалова і Суханінського. Намагалися пресингувати суперника на його половині поля.

− «Шахтар» пропустив швидкий м’яч. Команда не впоралася з хвилюванням?
− Багато хлопців не мають досвіду виступів у Юнацької лізі УЄФА. Звичайно, в таких матчах вони дуже переживають. Може, це і призвело до того, що пропустили м’яч на перших хвилинах.

− Наскільки сильно це вплинуло на подальший результат гри?
− Навіть за пропущеного м’яча команда повинна перебудовуватися. Потрібно було проявити силу волі, характер. Вважаю, що такі матчі дадуть великий досвід тим, хто вперше виступає в цьому турнірі.

− Яким був план на гру? Діяти на контратаках?
− Намагалися під час втрати м’яча вступати у відбір і проводити швидкі контрвипади. Та це не виходило через великий брак. У другому таймі виглядали трохи краще, були моменти, які повинні були реалізовувати, проте підвела індивідуальна майстерність. Це також наша проблема у внутрішньому чемпіонаті і в Юнацькій лізі УЄФА. Реалізація кульгає. Працюватимемо над цим під час тренувального процесу.

− Після гола «у роздягальню» наскільки важко було налаштувати команду на другий тайм?
− Вважаю, що все залежало від самих футболістів. У перерві сказали їм, що слід проявити волю і характер. Деякі з цим впоралися, інші – ні.

− Як оціните гру Романова? Він відбив пенальті наприкінці поєдинку…
− Були моменти, в яких він рятував команду. У цілому він нормально себе проявив, однак те, що пропустив чотири м’ячі, навряд чи назвеш позитивним моментом.

 

Джерело: http://shakhtar.com

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-10. Група Г. Березняки – новачок, який шокував усіх!

Олексій Нікітін

“Кубок козацької слави” 2015 р. у “Кристала”

u16.ua

Молодежь «Днепра» стартовала в Индии с победы

u16.ua

Оставить комментарий