• Каталог
  • Новини
U-19 Новини Футбол

Україна U-19 не змогла перемогти і в другому матчі еліт-раунду

Юнацька збірна України під керівництвом Олега Кузнецова здобула перші очки у еліт-раунді Чемпіонату Європи 2015/2016 років, зігравши внічию зі збірною Польщі.

Поляки агресивно розпочали матч: вже на 6-й хвилині Кучер зробив сейв після удару Свідерські. Протягом хвилини польський футболіст завдавав ще одного удару, та м’яч влучив у стійку воріт. Ще одного разу Кучеру прийшлося рятувати власні ворота після пострілу Ковнацькі на 13-й хвилині.

Українці ж в свою чергу відповіли ударами Шведа, Шепелєва та Тимчука, проте вони також виявились невлучними. Крім того, надійно діяв в рамці воріт голкпіпер Драговські, який зробив сейв після ще одного удару Мар’яна Шведа на 36-й хвилині.

Останні 10 хвилин першого тайму були за поляками: Ковнацькі знов завдав два небезпечних удари, але втратив обидві нагоди для взяття воріт.

Протягом другої половини гри команди продовжили безкомпромісну боротьбу. Воротарі Кучер та Драговські неодноразово вступали у гру та рятували свої ворота. Атакувальними діями відзначились Швед та Вакулко зі складу збірної України, Ковнацькі, Свідерські та Вітеска – зі збірної Польщі.

Наприкінці зустрічі суперники знов обмінялися гострими випадами, які так і не призвели до взяття воріт. Гарні шанси відзначитися у цій зустрічі змарнували Піхальонок та Шепелєв. У поляків не пощастило Ковнацькі та Собков, який вийшов на заміну.

У попередній грі цього туру еліт-раунду ЧЄ-2015/2016 років збірна України поступилася голандцям, тому після двох ігор займає третє місце у групі 4. Наступну гру українці проведуть 29 березня проти однолітків з Північної Ірландії.

Україна – Польща 0:0. Еліт-раунд ЧЄ 2015/2016

Україна: Кучер – Шепелєв, Щебетун (Гуцуляк, 46), Піхальонок, Коробенко, Чоботенко (Мельник, 66), Вакулко (Тарануха, 72),Тимчук, Фурсов, Грачов, Швед

Польща: Драговські – Хрусчел, Головня, Вітеска, Йожв’як, Пуржицькі, Ковнацькі, Яніцькі (Собков, 72), Свідерські (Адамчик, 83), Гумни, Піотровські (Горка, 76)

Попередження: Чоботенко, Тимчук – Гумни

Похожие записи

Відбулося жеребкування одеського SUMMER FUTSAL FEST

u16.ua

Олег Царюк: «К сожалению, подбором игроков мы не можем заниматься»

u16.ua

Чемпіонат міста Києва з футболу. U-13. Друга ліга. Група 4. Поділ-2 та ДЮСШ-15-3 – лідери самої непередбачуваної групи!!

Олександр Галян

Оставить комментарий