• Каталог
  • Новини
U-19 Новини Футбол

Україна U-19 зазнала прикрої поразки на старті еліт-раунду

Юнацька збірна команда України U-19 з поразки розпочала виступи в еліт-раунді чемпіонату Європи сезону-2015/2016.

В стартовому матчі команда Олега Кузнецова мінімально поступилася господарям етапу – своїм одноліткам із Нідерландів (2:3).

Юнацька збірна України, складена з гравців 1997 року народження, не змогла зачепитися за очки у стартовому матчі еліт-раунду чемпіонату Європи. У протистоянні з гоподарями турніру – командою Нідерландів – «синьо-жовті» проявили неабиякий характер, відігравши два м’ячі, але втримати бодай нічийний рахунок так і не змогли.

Дебют зустрічі залишився за господарями, які вже на 8-й хвилині матчу після влучного пострілу Ламмерса повели у рахунку. Українці кинулися відігруватися, завдали кілька ударів по воротам суперника, але, захопившись атаками, пропустили вдруге: ван де Беєк після передачі Деккера змусив капітулювати Кучера.

Втім, навіть за такого перебігу подій «синьо-жовті» не знітилися й протягом двох ударних хвилин відновили статус-кво. Влучні удари захисника «Зорі» Ярослава Фурсова та півзахисника «Севільї» Мар’яна Шведа дозволили українцям піти на перерву за нічийного рахунку – 2:2.

Фатальною для «синьо-жовтих» стала 71-а хвилина зустрічі. Олександр Піхальонок у боротьбі з Бергвейном порушив правила у карному майданчику українців, а пенальті впевнено реалізував капітан «помаранчевих» Нурі.

Під завісу зустрічі «синьо-жовті» влаштували справжній штурм воріт господарів, але «пробити» кіпера команди Нідерландів ван Осха, який, впорався, зокрема з ударами Шведа та Вакулька, так і не змогли. Тож у підсумку прикра поразка – 2:3.

Свій наступний матч «синьо-жовті» проведуть 26 березня. Суперником підопічних Олега Кузнецова стане збірна Польщі, яка у першому турі перемогла команду Північної Ірландії (2:1). Нагадаємо, що до фінальної частини першості континенту виходить лише переможець групи.

Нідерланди – Україна – 3:2. Еліт-раунд ЧЄ-2015/2016

Голи: Ламмерс (8), ван де Беєк (26), Нурі (71, с пенальті) – Фурсов (36), Швед (38)

Нідерланди: ван Осх – тер Авест, Фосу-Менса, ван Дронгелен, Лелівелд, Дуарте (де Йонг, 46), Бергвейн, Нурі, Ламмерс (Схююрман, 90+2), ван де Беєк, Деккер (Берден, 46).

Україна: Кучер – Кравець, Фурсов, Тимчик, Чоботенко, Циганков, Піхальонок, Коробенко, Гуцуляк (Вакулько, 75), Швед, Щебетун (Тарануха, 78).

Попередження: ван Дронгелен (58) – Кравець (64), Фурсов (71), Вакулько (77).