• Каталог
  • Новини
U-19 Футбол

Унаї Мельгоса: «Нам не вистачало більшої жорсткості та впевненості»

Старший тренер «Динамо» U-19 Унаї Мельгоса прокоментував поразку своєї команди від «Мідлсбро» в матчі плей-оф Юнацької Ліги УЄФА.

– Не можу сказати, що рахунок відповідає співвідношенню сил на полі. У першому таймі ми все-таки непогано виглядали, команда показувала себе, але не вистачало більшої жорсткості та впевненості на стадії завершення атак. Відповідно, перший тайм можу оцінити як більш-менш нормальний. А в другому таймі команда втомилася, частково вплинув третій пропущений гол. Хлопці виглядали не дуже переконливо, а суперник зміг продемонструвати просто-таки вбивчу точність і впевненість у завершальній стадії.

– З чим пов’язуєте велику кількість допущених помилок у захисті та середній лінії?

– Гадаю, хлопці зараз перебувають на певній стадії навчання і такі матчі є його частиною. Вони допоможуть нам досягти кращих результатів. Команда-суперник більш зріла і доросла, вона демонструє більше впевненості в завершальній стадії атак. Наші хлопці не дуже добре це сприйняли і надалі повинні зробити висновки, щоб відповідали рівню суперника.

– Наявність постійної ігрової практики зіграло на руку «Мідлсбро»?

– Я б не сказав, що цей фактор був визначальним. Але він теж впливає, наша команда в плані витримки і витривалості не відповідала суперникові, це було помітно. Потрібно враховувати, що на даному етапі ми тільки закінчуємо передсезонну підготовку.

– Які слова ви вже сказали, чи скажете гравцям, щоб вивести їх з нинішньої психологічної ситуації?

– Потрібно розуміти, що ми не повинні зупинятися на досягнутому. Футболісти перебувають в процесі навчання, а проведений матч був його частиною. Потрібно вміти адаптуватися до певних ситуацій, в тому числі до тих, які нам сьогодні підніс «Мідлсбро». Ми привітали суперника з перемогою і повинні взяти з цієї невдачі максимум.

– Підведіть підсумки виступів «Динамо» в Юнацькій Лізі УЄФА.

– Хлопці продемонстрували певне зростання на груповому етапі. Стали більш зрілими футболістами. Вони майбутнє «Динамо» і клуб на них розраховує. Гравці не повинні турбуватися, що закінчили виступи на початку плей-оф. Це перший наш виступ в Юнацькій Лізі УЄФА, і пройти груповий етап – теж не погано. Постараємося продовжувати розпочату роботу і на цьому не зупинятися.

 

Джерело: http://www.fcdynamo.kiev.ua

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-13. Перша ліга. Боротьба лише набирає обертів!

Олександр Галян

Чемпионат Украины U-21: «Динамо» разгромило «Шахтер» и взяло титул 03.05.2016

u16.ua

Анастасія Філенко: «У матчі з Албанією легкої прогулянки не буде»

u16.ua

Оставить комментарий