• Каталог
  • Новини
U-8 Футбол

Першість міста Києва з футболу. U-8. Група 1. Чи вдасться хлопцям з Вишневого відстояти 1-шу сходинку від зазіхань іменитого Динамо?

Змагання з футболу U-8 та U-9, серед наймолодших футболістів першості 2013-2014 років народження (офіційна назва даної категорії, відповідно до Регламенту змагань – Наймолодші діти 4), організовуються шляхом розподілу команд згідно клубного рейтингу, по групах.

На першому етапі команди грають в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах.

На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г і т.д. Після формування нових груп, команди знову таки проводять ігри у своїх групах в одне коло за системою «кожен з кожним».

За Регламентом, діти даного віку грають на скороченому полі 40×20. Тривалість гри складає 2 тайми по 20 хвилин. На полі перебуває по 5 гравців кожної команди. Ігри проводяться м’ячем розміру №4, без положення поза грою. Дозволені зворотні заміни, а вилучення гравця відбувається з правом заміни. Тобто, фактично команди грають за футзальними правилами.

Перейдемо до огляду групи 1 вікової категорії U-8. З найкращими результатами на першій сходинці перебуває Вишневе. Дуже впевнено команда з передмістя столиці провела свої матчі, здобувши максимум очок в усіх 5 зіграних матчах. Надійний захист, а це лише 5 пропущених м’ячів, без сумнівів посприяв такому результату.

Наступна команда не звикла бути в погоні за кимось. Проте, наразі саме  Динамо «наступає на п’яти» лідеру. Команда має найкращий напад за проведені тури.

Хто б міг подумати, що з від’ємною різницею м’ячів команда може бути на 3-й сходинці? Ніка-Олімпік довела, що це цілком реально.

У погоні за «тріо» лідерів – «хижаки» з Пантери, які в свою чергу мають чудову різницю м’ячів, але з набраними очками ситуація гірша: 3 перемоги та скільки ж поразок.

Наступний – Фенікс, у якого 9 очок як і в попередньої команди. Проте, команда має фору у вигляді гри в запасі. Колектив хоч і замикає п’ятірку, але має шанси піднятися вище.

Голден-Фенікс потрібно впевнено провести свої ігри та сподіватися на «осічку» суперників, щоб до кінця першого етапу потрапити у топ-5.

У «оболонців», з 4 очками в активі, такі надії виглядають ще примарніше. Можливо, якщо підтягнути гру у проблемних позиціях, команда зможе краще себе проявити вже на другому етапі змагань?

Ще на пункт менше у команд ХФК-ІБЦ та Столиця. До того ж, дані колективи мають гру в запасі, що може закрутити «розбірки» в нижній частині турнірної таблиці.

Таблиця після 6 турів має наступний вигляд:

Похожие записи

Чемпионат Киева среди ветеранов. Тур первый

u16.ua

Тетяна Рижова: «Якщо чесно, то навіть не знаю як здолати харків’янок»

u16.ua

ЧЕ-2016. Украина уступила Сербии и покидает турнир

u16.ua

Оставить комментарий