• Каталог
  • Новини
U-8 Футбол

Першість міста Києва з футболу. U-8. Група 2. Напружена боротьба на верхівці таблиці!

Змагання з футболу U-8 та U-9, серед наймолодших футболістів першості 2013-2014 років народження (офіційна назва даної категорії, відповідно до Регламенту змагань – Наймолодші діти 4), організовуються шляхом розподілу команд згідно клубного рейтингу, по групах.

На першому етапі команди грають в одне коло за системою «кожен з кожним» проводять ігри у своїх групах.

На другому етапі команди, що зайняли перші 5 місць у 1 та 2 групах, утворюють групу А, інші по 5 з 1 та 2 груп – групу Б. Перші 5 місць у 3 та 4 групах утворюють групу В, інші по 5 з 3 та 4 груп – групу Г і т.д. Після формування нових груп, команди знову таки проводять ігри у своїх групах в одне коло за системою «кожен з кожним».

За Регламентом, діти даного віку грають на скороченому полі 40×20. Тривалість гри складає 2 тайми по 20 хвилин. На полі перебуває по 5 гравців кожної команди. Ігри проводяться м’ячем розміру №4, без положення поза грою. Дозволені зворотні заміни, а вилучення гравця відбувається з правом заміни. Тобто, фактично команди грають за футзальними правилами.

У групі 2, вікової категорії U-8, після 5 турів трійка лідерів є більш вираженою за першу.

Не втративши жодного очка у зіграних іграх, на «вершині» знаходиться Зміна. Саме в цій команді найкращий напад – в середньому 9,2 гола за гру! До того ж, команда має неабиякий надійний захист – лише 7 пропущених м’ячів.

Далі «дихають у спину » лідеру два колективи: Бенфіка та Спарта, маючи по 12 очок. Перший колектив має такі ж надійні оборонні редути, як і в лідера – лише 7 пропущених. Українські «португальці» випереджають суперника за рахунок очної зустрічі команд, в якій команда перемогла з рахунком 12:1. Проте, єдина похибка від «орлят» і «спартанці» можуть їх обігнати.

Слідом йде група команд, яка боротиметься за четверту сходинку, яка дозволить потрапити до групи А наразі, всі 3 колективи мають по 6 очок. Цікавинкою в баталіях між ними додає те, що Голден-Фенікс здолав Заспу але поступився Переможцю, який в свою чергу, зазнав поразки від Заспи. Тобто, розташування команд визначалося лише за кількістю м’ячів: кращою вона є у команди Голден-Фенікс – +9, а тому саме вони знаходяться в середині таблиці. Трішки нижче – Переможець з нульовою різницею м’ячів. Найхиткіша позиція у боротьбі за «четвірку» у Заспи, оскільки команда має  суттєву від’ємну різницю м’ячів, -10. Та це не заважає команді сподіватися на загальний успіх в подальшій боротьбі.

Зміна-Оболонь-2 має теоретичні шанси нав’язати боротьбу попереднім командам. Проте, у футболі все можливо, а з різницею всього у 3 очки – тим більше.

Внизу таблиці знаходиться Столиця-2. Гра в команди відверто не складається – жодного набраного очка. Можливо у матчі з найближчим сусідом по таблиці, вдасться виправити ситуацію?

Похожие записи

Першість міста Києва з футболу. U-8. Група 1. Чи вдасться хлопцям з Вишневого відстояти 1-шу сходинку від зазіхань іменитого Динамо?

Олександр Галян

Першість міста Києва з футболу. U-9. Група 3. Неймовірна інтрига на фініші!

Олександр Галян

Сергій Ковальов: За рахунок характеру можемо досягти позитивного результату

u16.ua

Оставить комментарий