• Каталог
  • Новини
U-9 U-9 Вища Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-9. Група 1. Перший етап. Незмінне лідерство Зміни!

Починаючі футболісти вікової групи U-9, або, як їх називають на офіційній мові, Молодші діти 4, грають свій чемпіонат майже за футзальними правилами. На майданчику грає по 5 футболістів з кожної сторони, м’ячем 4 розміру та іншими атрибутами футзалу.

Сітка змагань дещо змінена від офіційно задекларованої у Регламенті ФФК. Так, 1 і 2 група цієї вікової категорії грає за заявленим Регламентом в 2 етапи, де на першому по 5 кращих команд з кожної групи йдуть до сильнішої групи А на другому етапі, а решта учасників — до групи Б. А третя — грає в два кола, що не передбачено тим самим Регламентом. Це цілком логічне рішення, але потрбіно було офіціалізувати саме цей формат та внести до головного документу змагань відповідні зміни. Це не впливає на перебіг подій, але потрібно звикати до загальних правил і не робити виключень, які можуть призвести до різного роду ускладнень у майбутньому.

Безпосередньо щодо перебігу подій в групі 1 серед дев’ятирічних гравців, то тут є одноосібний лідер, це Зміна, яка має максимально можливий здобуток очок — 27. Команда багато забиває, мало пропускає, хоча такий показник не є унікальним у групі. Тому саме Зміна — головний фаворит Групи А на другому етапі.

Далі, з доволі великим відставанням у 9 очок, йде ціла група команд. Другою стала ДЮСШ-15. “Теремківці” мають ідентичний з лідером показник забитих та пропущених м’ячів, але практичності цим м’ячам не вистачило.

Також із 18 очками, але дещо гіршим показником різниці м’ячів, закінчила етап вишгородська Чайка.

Ще один представник області – Вишневе, команда поступилася опонентам одним очком, і зайняла 4 місце.

Останнім щасливчиком групи став Локомотив, який зайняв 5 сходинку із 16 очками.

А от Спарта із 15 очками, опинилася вже в групі Б, хоча має дуже пристойний показник забитих м’ячів. Шкода, що до групи А йде тільки 5 команд: “спартанці” цілком заслуговують на боротьбу в групі сильніших.

7 сходинку зайняв Юніор-Спорт із 10 очками і майже рівним показником забитих та пропущених м’ячів.

Трішки від “юніорів” відстала Оболонь-Бровар, набравши 9 очок. Хлопці не дуже багато пропустили, а над атакою “оболонцям” не завадить попрацювати краще.

Дві останні сходинки зайняли команди з ідентичними показниками забитих і пропущених м’ячів. І попри те, що Ніка-Олімпік має 3 очки, команда також, як і останній колектив групи, дублюючий склад ДЮСШ-26, мають майже сто м’ячів різниці в пасиві. Прикру гостинність оборони обом колективам необхідно переглянути, і на другому етапі зробити акцент на обороні власних воріт.

* домашній матч

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-11. Перший етап. Група 3. 9 тур. Несподіванка від Скай Ларк

Олексій Нікітін

Сергій Попов визначився зі складом збірної на Турнір розвитку УЄФА

u16.ua

Винниківський «Рух» запрошує Мілевського і не тільки

u16.ua

Оставить комментарий