• Каталог
  • Новини
U-9 U-9 Вища Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-9. Група 2. Перший етап. Динамо, за звичкою, перше!

Починаючі футболісти вікової групи U-9, або, як їх називають на офіційній мові, Молодші діти 4, грають свій чемпіонат майже за футзальними правилами. На майданчику грає по 5 футболістів з кожної сторони, м’ячем 4 розміру та іншими атрибутами футзалу.

Сітка змагань дещо змінена від офіційно задекларованої у Регламенті ФФК. Так, 1 і 2 група цієї вікової категорії грає за заявленим Регламентом в 2 етапи, де на першому по 5 кращих команд з кожної групи йдуть до сильнішої групи А на другому етапі, а решта учасників — до групи Б. А третя — грає в два кола, що не передбачено тим самим Регламентом. Це цілком логічне рішення, але потрбіно було офіціалізувати саме цей формат та внести до головного документу змагань відповідні зміни. Це не впливає на перебіг подій, але потрібно звикати до загальних правил і не робити виключень, які можуть призвести до різного роду ускладнень у майбутньому.

2 група всередині має свої невеличкі групи. Так, на вершині таблиці боротьбу за лідерство вели Динамо та Атлет. “Біло-сині” на одне очко обійшли головного конурента, перш за все завдяки перемозі в очній зустрічі та чудовим діям в обороні протягом всього етапу.

Натомість Атлет має кращий показник забитих м’ячів. Набагато кращий!

Наступну групу команд складають Поділ із 15 очками, а також його переслідувачі: ДЮСШ-26 та Зміна-Оболонь, які набрали по 12 очок.

“Подоляни”, правда, треті за усіма показниками! “Святошинці” також, цілком логічно займають четверту сходинку, бо мають позитивну різницю м’ячів, на відміну від “оболонців”, які стали п’ятими. Пропустили не так багато. Але забивати потрібно більше.

Локомотив-2 та Олімпік, які мають по 9 очок, лишилися поза межами групи А, і будуть на 2 етапі боротися за перемогу в групі Б. Динамік має 7 очок і замикає трійку команд з низів таблиці. А абсолютно останній показник групи має ДЮСШ-17. Хлопцям необхідно зібрати волю в кулак, майстерність в ноги, характер в настрій та на 2 етапі довести, що такий результат — тільки прикра випадковість і почати набирати свої перші очки!

* домашній матч

Похожие записи

Ротань і Зозуля відкрили академію футболу

u16.ua

Чемпіонат Києва з футболу. U-13. Вища ліга. 18 тур. Максимальна напруга на верхівці!

Олександр Галян

Олександр Зінченко особисто підтримав Сашка Ясинського в його боротьбі!

Оставить комментарий