• Каталог
  • Новини
U-9 U-9 Перша Ліга Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-9. Група 3. Перше коло. Титан підвівся на вершину!

Починаючі футболісти вікової групи U-9, або, як їх називають на офіційній мові, Молодші діти 4, грають свій чемпіонат майже за футзальними правилами. На майданчику грає по 5 футболістів з кожної сторони, м’ячем 4 розміру та іншими атрибутами футзалу.

Сітка змагань дещо змінена від офіційно задекларованої у Регламенті ФФК. Так, 1 і 2 група цієї вікової категорії грає за заявленим Регламентом в 2 етапи, де на першому по 5 кращих команд з кожної групи йдуть до сильнішої групи А на другому етапі, а решта учасників — до групи Б. А третя — грає в два кола, що не передбачено тим самим Регламентом. Це цілком логічне рішення, але потрбіно було офіціалізувати саме цей формат та внести до головного документу змагань відповідні зміни. Це не впливає на перебіг подій, але потрібно звикати до загальних правил і не робити виключень, які можуть призвести до різного роду ускладнень у майбутньому.

Переходимо до третьої групи, яка, на відміну від перших двох, грає окремий турнір в два кола. Впевненим лідером групи є Титан. Команда пройшла перше коло майже без втрат, перемігши у 10 поєдинках і один раз зігравши внічию. Команда чудово атакувала, але для лідера не мало пропустила м’ячів — хлопцям є над чим працювати.

На “срібній” позиції розмістилася ДЮСШ-14. От хто має служити еталоном гри у захисті для усіх суперників. За 11 матчів гравці оборони дозволили суперникам забити тільки 8 разів. Але, “троєщинці” забили вдвічі менше, ніж лідер, тому й відстали від Титана на цілих 5 очок.

На третій сходинці, яка всього на одне очко поступається другій, двоєвладдя. Дублери Оболоні-Бровара та Пантера, набравши по 25 очок, мають майже рівний показник різниці забитих та пропущених м’ячів. Але, в очній зустрічі “оболонці” впевнено переграли “хижаків”, тому саме Оболонь-Бровар-2 стала “зимовим бронзовим призером” групи.

П’яту сходинку одноосібно зайняла Бенфіка. “Португальці” відстали від 4 позиції на 5 очок, але випередили шосту на 3, і команді необхідно дуже додати в другому колі, щоб дістатися медалей змагань.

Десна шоста, і їй на п’яти наступає УКСА, відстаючи від “річників” на одне очко. Обидві команди мають позитивну різницю забитих та пропущених м’ячів та всі шанси створити сенсаційний прорив до медалей у другому колі. Але потрібно дуже попрацювати для досягнення такої мети.

Динамо Фемелі багато пропускає, мало забиває, але перемагає там, де потрібно перемагати, щоб випередити основних конкурентів. Майже всі свої голи “динамівці” забили командам, які розташовані нижче за них у турнірній таблиці.

Столиця та Столичний — це різні клуби попри схожу назву. Розбиратися непросто. Добре, що Столиця має 9 очок, а Столичний 6, і хоча б за розстановкою в таблиці є можливість відрізнити ці команди: Столиця дев’ята, Столичний — десятий.

Одинадцятим, попри рівну кількість очок в таблиці, став козинський Дніпро, який, крім перемоги над аутсайдером, спромігся відібрати очки у “річному дербі” у Десни. Це свідчить про те, що хлопці можуть перемагати команди, вищі за позицією, але потрібно додавати в настрої на матчі і досягати нових успіхів.

Останньою, дванадцятою командою серед дев’ятирічних футболістів, стала команда Україна. І це дуже прикро. Якщо клуб бере таку відповідальну назву, то і результати має показувати відповідні. Як їх десятирічні одноклубники, наприклад. Тому, на друге коло у команди серйозне завдання: довести, що Україна може перемагати та йти вперед!

* домашній матч

Похожие записи

Чемпіонат Києва з футболу. U-14. Друга ліга. Перший етап. Група 1. Динамік виграв найзапеклішу групу в Києві!

Тернополяни в п’яте стали переможцями міжнародного турніру з міні-футболу

u16.ua

Чемпионат Украины U-21: сезон завершен

u16.ua

Оставить комментарий