• Каталог
  • Новини
U-9 U-9 Вища Ліга U-9 Друга Ліга U-9 Перша Ліга Новини Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-9. Група 3. Потужний Титан не залишив нікому шансів на перемогу!

Починаючі футболісти вікової групи U-9, або, як їх називають на офіційній мові, Молодші діти 4, грають свій чемпіонат майже за футзальними правилами. На майданчику грає по 5 футболістів з кожної сторони, м’ячем 4 розміру та іншими атрибутами футзалу. 

По Регламенту спочатку команди зустрічались у першому етапі.  По 5 кращих команд з кожної групи йдуть до сильнішої групи А на другому етапі, а решта учасників — до групи Б. А третя — грає в два кола, що не передбачено тим самим Регламентом.

Добігла боротьба в групі 3 першості вікової групи U-9. Дванадцять команд грали у два кола та завзято протистояли один одному. Команди провели велику кількість ігор та отримали купу емоцій.

Лідером першості стали – Титан. Гравці цього клубу найбільш рівно пройшли повну дистанцію, при цьому забили 171 гол. Фантастичні показники, як у атаці, так і в обороні. Варто нагадати, що Титан не зазнав жодної поразки. Команда попрацювала на відмінно.

Головний тренер команди Іван Сергійович дав нашому сайту ексклюзивний коментар з приводу тріумфу своїх хлопців, де зазначив наступне:

“Команда виконала великий обсяг роботи за минулий сезон, хлопцям вдалось забити 171 гол, це великий показник того, що кожен з них індивідуально сильний, тому когось виділяти буде не правильним по відношенню до всієї команди. Вся команда великі молодці, я гордий за кожного.

Дуже позитивно ставлюсь до того що хлопці у майбутньому зможуть грати не на результат, тому що бувають моменти, коли через результати батьки починають агресивно себе вести, таким чином заважають юним футболістам розкривати свої таланти. Тому я вважаю, що результати і таблиці лише для батьків, а діти будуть завжди грати на повну силу, незалежно від того чи є турнірні таблиці.

Головна ціль – це розвивати у дітей любов до футболу та допомогати їм індивідуально становитись сильніше, щоб у майбутньому мали змогу потрапити у професійний клуб і зв’язати життя із професійним футболом. Давати дітям якнайбільше ігрової практики”.

На десять очок від них розташувались футболісти ДЮСШ-14. Саме їм варто тішитись непоганому результату. Команда зайняла друге місце та матиме змогу нав’язувати свою філософію гри вже у наступному сезоні.

Трійку призерів замкнула – Пантера. Команда провела насичений сезон та заслуговує на те місце, на якому вона перебуває. Команда провели цікавий та виснажливий сезон. З новими силами та голодними до перемог колектив повернеться на поле бою зовсім скоро.

Четвертими стала київська Десна. Їм трішки не вистачило. ФА Бенфіка має рівну кількість очок з цією командою, але розташувалась на п’ятій позиції через додаткові показники між командами. Одного пункту не вистачило вклонитись у цю боротьбу Оболоні-Бровар-2. Набравши 36 очок вони зайняли шосте місце.

Далі йдуть міцні середняки першості. Сьоме місце зайняла команда УКСА. Восьме колектив під назвою Столиця. Дев’ята сходинка підкорилась Дніпро з Козину. Всі три команди грали в потужний футбол, але не вистачало забитих голів. Вважаю, що попрацювавши та відпочивши літом, вже восени вони матимуть всі шанси претендувати на місця вище у турнірній таблиці.

Замикають турнірну таблиці три команди: Столичний, Dynamo Family та СПК Україна. Столичний зіграв дуже багато матчів та відірвався, на безпечну відстань, від своїх опонентів. Останні команди вели боротьбу та визначили клуб, який посів останню сходинку. Командам потрібно попрацювати та налаштувати майбутніх українських футбольних зірок на вдалу гру. Від них чекають більшого, але головне обійтись без травм та черпати позитивні емоції від кожної гри.

Турнірна таблиця групи 3 виглядає наступним чином:

*домашні матчі

Вже у наступному сезоні, можливо, команд чекає реформа від Української Асоціації Футболу. Ходять чутки, що молодим футболістам заборонять грати на результат. З мого погляду, це правильний європейський підхід. Хлопчаки повинні отримувати, в першу чергу, задоволення від матчів, а вже потім дивитись на табло.

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616

Похожие записи

Юнацька збірна України виборола п’яте місце на турнірі Баннікова

u16.ua

Испания – Украина 8:6

u16.ua

Финальная нота детского чемпионата Киева

u16.ua

Оставить комментарий