• Каталог
  • Новини
U-9 U-9 Вища Ліга U-9 Друга Ліга U-9 Перша Ліга Новини Футбол

Чемпіонат Києва з футболу. U-9. Група А. Зміна випереджає конкурента на один пункт!!

Починаючі футболісти вікової групи U-9, або, як їх називають на офіційній мові, Молодші діти 4, грають свій чемпіонат майже за футзальними правилами. На майданчику грає по 5 футболістів з кожної сторони, м’ячем 4 розміру та іншими атрибутами футзалу. 

По Регламенту спочатку команди зустрічались у першому етапі.  По 5 кращих команд з кожної групи йдуть до сильнішої групи А на другому етапі, а решта учасників — до групи Б. А третя — грає в два кола, що не передбачено тим самим Регламентом.

Зміна виграє свою групу випереджаючи Динамо на один пункт. Неймовірна та запекла боротьба за перше місце закінчилась саме на користь Зміни. Результат абсолютно справедливий, адже у команди найкращий захист по сезону. Команда також виграла перший етап. Обидва етапи для Зміни виявились переможними!

Динамівцям не вистачило зовсім трішечки, але вони нав’язали дуже хорошу боротьбу та посіли підсумкове друге місце. В новому сезоні вони повернуться з ще більшим бажанням перемагати.

Бронзові нагороди приміряли на собі юні футболісти з ДЮСШ-15. Ця команда провела гідний сезон та заслуговує на повагу та хороші слова у свій адрес. До речі, це єдиний колектив, котрий не програв жодного матчу.

Четверте місце за командою ФК Поділ. Варто відмітити, що команда має найкращу атаку. Цілих 52 забитих голи. Фантастичний результат, але гру у захисті варто покращувати. Локомотив розташувалася на п’ятій позиції. Шалена щільність між командами першої п’ятірки. Відставали лише на один пункт від кожного.

Трішки далі на шостій позиції – Вишневе. Вони боролись у своїй лізі, якщо можно так сказати. Середняки першості показали все від себе залежне. Зміна-Оболонь зайняла сьоме місце. Цим командам варто поліпшувати якість гри та продовжувати отримувати задоволення. Зовсім юним гравцям це більш до вподоби. Їм головне – сам процес гри, а не результат. І це вірно!

На останніх позиціях – Атлет, який посів восьму сходинку, на дев’ятій – вишгородська Чайка, а останні – ДЮСШ-26. Всі команди провели насичений сезон та покажуть чого вони гідні вже у наступному.

Турнірна таблиця другого заключного етапу виглядає наступним чином:

*    домашні матчі
+/- технічна поразка 3:0

Наступні змагання покажуть нам знову палкий вогонь в очах кожного гравця. Вони всі прагнуть перемогти, але головне – займатись спортом та бути здоровим. Тому бажаю всім молодим футболістам провести сезон з посмішками та без травм.

Запрошуємо вболівальників, котрі регулярно відвідують ігри до інформаційної співпраці з нашим проєктом. Контакти для зв’язку: електронну адреса info@u16.ua та тел: 097 911 1616

Похожие записи

«Ятрань-80ті» – останній учасник фіналу чемпіонату України 35+

u16.ua

Сергій Ковальов: “Суперник має у складі багато яскравих особистостей”

u16.ua

Чемпіонат м. Києва з футболу. U-15. Вища ліга. ДЮСШ-15 готова дивувати.

Павло Локшин

Оставить комментарий